Wielka wpadka w „Squid Game”. W serialu podano prawdziwy numer telefonu

Jego właściciel jest nękany tysiącami połączeń dziennie.
Wielka wpadka w „Squid Game”. W serialu podano prawdziwy numer telefonu
Fot. Instagram.com (@squidgame.series)
04.10.2021

Oglądacie serial “Squid Game” na Netflixie? W ostatnim czasie żadna inna produkcja nie wzbudza takich emocji i nie jest tak szeroko komentowana w mediach. Już teraz mówi się, że to południowokoreańskie dzieło stanie się najpopularniejszym serialem w historii platformy streamingowej.

Zobacz również: Ten serial Netflixa ma 100 proc. pozytywnych ocen. Ale uwaga - jest wyjątkowo brutalny

Jak już pisaliśmy, “Squid Game” wzbudza niemałe kontrowersje ze względu na wyjątkowo brutalne sceny. Ale to nie wszystko. Okazało się, że twórcy serialu zaliczyli niemałą wpadkę. Rzekomo fikcyjny numer telefonu pokazany na ekranie okazał się być jak najbardziej prawdziwy. W związku z tym od kilku tygodni jego właściciel przeżywa istny koszmar.

„Squid Game”. Numer telefonu z serialu okazał się prawdziwy

W pierwszym odcinku “Squid Game” gracze otrzymują wizytówkę z 8-cyfrowym numerem telefonu. Na nieszczęście dla pewnego mieszkańca prowincji Gyeonggi okazał się on być prawdziwy.

Jak podają media, od momentu premiery serialu na Netflixie właściciel tego numeru otrzymuje dziennie ok. 4 tys. telefonów. Mężczyzna zdradził, że w większości są to dzieci, które - nieświadome tego, że “Squid Game” jest fikcją - marzą o tym, aby również spróbować swoich sił w grze.

Co ciekawe, właściciel niefortunnego numeru otrzymał interesującą propozycję. Polityk Huh Kyung-young, a zarazem jeden z kandydatów na prezydenta Korei Południowej zapowiedział, że chętnie odkupi ten numer telefonu za 100 mln wonów, czyli ok. 333 tys. zł. Niestety mężczyzna, który się nim posługuje twierdzi, że nie może się go pozbyć ze względu na prowadzony biznes.

Jesteście fanami “Squid Game”?

Zobacz również: 20 mln widzów obejrzało tę kontrowersyjną scenę w serialu Netflixa. Część userów wracało do niej wiele razy

Polecane wideo

Mówią o niej „najseksowniejsza kasjerka na świecie”. Jej uroda zwala klientów supermarketu z nóg
Mówią o niej „najseksowniejsza kasjerka na świecie”. Jej uroda zwala klientów supermarketu z nóg - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
miss love (Ocena: 5) 20.10.2021 03:19
Nie mogłem uwierzyć, że kiedykolwiek ponownie połączę się z moim byłym kochankiem, byłem tak traumatyczny, że zostałem sam, bez ciała, które mogłoby zostać przy mnie i być ze mną, ale pewnego dnia miałem szczęście, że to spotkałem potężny czarodziej dr Akhere, po opowiedzeniu mu o mojej sytuacji zrobił wszystko, co w ludzkiej mocy, aby mój kochanek wrócił do mnie,w rzeczywistości po rzuceniu zaklęcia mój były kochanek wrócił do mnie niecałe 48 godzin, mój były kochanek przyszedł z powrotem błagając mnie, że nigdy więcej mnie nie opuści, 3 miesiące później zaręczyliśmy się i pobraliśmy, jeśli masz taką samą sytuację, po prostu skontaktuj się z dr Akhere na jego e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail . com bardzo dziękuję za przywrócenie mi mojego byłego kochanka, jego e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail . com lub zadzwoń/whatsapp:+2349057261346 ../
odpowiedz

Polecane dla Ciebie