Jest pierwszy zwiastun polskiego „The Office”. Czy nasza produkcja dorówna oryginałowi?

Znamy też datę premiery.
Jest pierwszy zwiastun polskiego „The Office”. Czy nasza produkcja dorówna oryginałowi?
Fot. Instagram.com (@agencja_jump)
01.10.2021

Mimo że ostatni sezon amerykańskiego serialu “The Office” został wyemitowany w roku 2013, produkcja wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Z roku na rok zyskuje nowych fanów, a nawet została okrzyknięta jednym z najbardziej kultowych seriali w historii telewizji. 

Zobacz również: Wielka niespodzianka od Netflixa. Na platformę trafi jeden z najbardziej kultowych seriali wszech czasów

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że powstanie polski remake tej produkcji - “The Office PL”. Teraz stacja Canal+, czyli twórca tytułu, pokazała jego pierwszy oficjalny zwiastun. Co wydarzy się w naszym rodzimym “Biurze” i czy polska wersja dorówna oryginałowi i odsłonie amerykańskiej? 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CANAL+ online (@canalplusonline)

„The Office PL”. Jest pierwszy zwiastun i data premiery 

Pierwszy zwiastun “The Office PL” trwa dokładnie minutę. Jak wygląda siedziba przedsiębiorstwa produkującego wodę mineralną “Kropliczanka”? Zobaczcie poniżej. 

Co wydarzy się w polskiej wersji “The Office”? Akcja serialu rozgrywa się w Siedlcach. Prezes firmy, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników “Kropliczanki”. 

Stacja Canal+ zapowiedziała, że premiera “The Office PL” została zaplanowana na 22 października. Czekacie na ten serial? 

Zobacz również: Ten serial Netflixa ma 100 proc. pozytywnych ocen. Ale uwaga - jest wyjątkowo brutalny

Polecane wideo

Miłosny HOROSKOP na październik
Miłosny HOROSKOP na październik - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
miss love (Ocena: 5) 20.10.2021 03:20
I couldn't believe that I would ever reconnect with my ex-lover, I was so traumatized to be left alone, without a body to stay with me and be with me, but one day I was lucky to have met the mighty wizard Dr. Akhere, after telling him about my situation he did everything humanly possible to get my lover back to me, in fact after casting the spell my ex-lover came back to me less than 48 hours, my ex-lover came back begging me to never leave me again , 3 months later we got engaged and got married, if you have the same situation just contact Dr. Akhere on his email: AKHERETEMPLE @ gmail. com thank you very much for bringing my ex-lover back to me, his e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail. com or call / whatsapp: +2349057261346 ../
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.10.2021 15:44
Lubię The Office US i UK, tego nie będę oglądać żeby nie nabrać jakiejś urazy lub traumy, ten zwiastun mi wystarczył, słabizna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.10.2021 09:25
To będzie dno.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie