Co warto dziś obejrzeć w telewizji?

Stacje telewizyjne przygotowały całkiem ciekawą ofertę dla swoich widzów. Jeśli stęskniłaś się za kultowymi filmami świątecznymi, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
Co warto dziś obejrzeć w telewizji?
24.12.2009

Stacje telewizyjne przygotowały całkiem ciekawą ofertę dla swoich widzów. Jeśli stęskniłaś się za kultowymi filmami świątecznymi, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

TVP 1, 20:05, Dwaj bracia

Lata 20. XX w. W krainie Angor-Wat w Kambodży na świat przychodzą dwa tygryski. Sangha jest wdzięczny i nieśmiały, Kumal odważny i zawzięty. Beztroskie dzieciństwo przerywa moment rozdzielenia braci. Zuchwały tygrys trafia do cyrku, gdzie, zamknięty w klatce, traci dziką naturę. Sangha zostaje towarzyszem synka gubernatora do czasu, gdy wypadek zmusza rodzinę chłopca do oddania zwierzęcia. Oswojony kot zostaje poddany tresurze, która ma z niego uczynić zabójcę w walkach zwierząt. Bracia spotykają się, stając naprzeciwko siebie jako wrogowie.

Polsat, 19:30, Kevin sam w domu

Rodzina 8-letniego Kevina McCallistera przygotowuje się do podróży do Francji, gdzie ma spędzić święta Bożego Narodzenia. Gdy chłopak przeszkadza starszemu rodzeństwu i rodzicom, matka poleca mu udać się na poddasze. W dniu wyjazdu wszyscy w pośpiechu opuszczają dom. Dopiero w samolocie odkrywają, że zostawili w domu Kevina. Tymczasem ten, zorientowawszy się, że najbliżsi wyjechali, robi wszystko to, czego zabraniali mu rodzice. Oglądając wiadomości, dowiaduje się, że w okolicy grasują włamywacze. Podejmuje decyzję, że ochroni domostwo.

Polsat, 21:35, Wesołych Świąt

Dla okulisty Steve'a Fincha święta to najlepszy czas, by wykazać się talentem organizacyjnym. Mężczyzna w najdrobniejszych szczegółach planuje wszystkie grudniowe atrakcje. Znudzona rytuałem rodzina Steve'a z radością przyjmuje zmianę, którą zwiastuje wprowadzenie się do domu naprzeciwko sprzedawcy samochodów, Buddy'ego Halla. Nowy sąsiad nieoczekiwanie staje się rywalem "króla" Bożego Narodzenia, zamierza bowiem ozdobić dom milionem żarówek i sprawić, by obiekt był widoczny z kosmosu. Między mężczyznami wybucha konflikt.

TVN, 20:00, Terminal

Wiktor Naworski leci z rodzinnej Krakozji do Nowego Jorku, gdzie ma do wypełnienia misję, ostatnią wolę ojca. Podczas podróży w jego ojczyźnie zachodzą poważne zmiany. Po wylądowaniu na nowojorskim lotnisku Wiktor dowiaduje się, że w Krakozji doszło do zamachu stanu. W związku z tym jego paszport stracił ważność, ponieważ kraj, z którego pochodzi, przestał formalnie istnieć, natomiast obsługa lotniska nie chce go wypuścić do miasta. Od tego momentu jego domem staje się terminal. Pewnego dnia Wiktor poznaje tu stewardesę Amelię Warren.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Horoskop na świąteczny tydzień

Co gwiazdy przygotowały dla Ciebie na okres Bożego Narodzenia?

Wasze listy: „Spędzę samotne święta na emigracji”

Marlena po raz pierwszy nie zasiądzie z bliskimi do wigilijnego stołu.

Polecane wideo

Komentarze (44)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2009 15:50
o lol....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2009 16:03
Kevin<3:* :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2009 15:38
Fantastycznie! Ile razy można oglądać to samo?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2009 15:05
Jupiii Kevin! ;) Chociaż znam ten film na pamięć to i tak go uwielbiam! ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2009 14:44
super.! kevin.! ale się cieszę. brak kevina w swieta zagwaantuje koniec swiata. T_T
odpowiedz

Polecane dla Ciebie