Takiego serialu Netflixa jeszcze nie było. Widzowie sami wybiorą kolejność odcinków

Użytkownicy przejmą całkowitą kontrolę nad narracją.
Takiego serialu Netflixa jeszcze nie było. Widzowie sami wybiorą kolejność odcinków
Fot. Pexels.com
21.09.2021

Na Netflixie znajdziemy mnóstwo seriali, które już zdążyły zyskać miano kultowych. Jednym z nich bez wątpienia jest “Black Mirror”, czyli produkcja będąca błyskotliwą refleksją na temat dynamicznie rozwijających się nowoczesnych technologii i obsesji na punkcie mediów społecznościowych.  

Zobacz również: „Black Mirror: Bandersnatch” ma sekretne zakończenie, o którym nie wiedziałaś!

Twórcy “Black Mirror” poszli jeszcze dalej i stworzyli pierwszy w historii Netflixa film interaktywny - “Black Mirror: Bandersnatch”. Widzowie mogli sami decydować, jakie kroki będzie podejmował główny bohater tej historii. Ich wybory miały wpływ na to, jak zakończyła się ta opowieść.  

Teraz Netflix przygotował dla swoich użytkowników kolejną rewolucyjną produkcję. W serialu “Jigsaw” widzowie będą mogli sami wybrać kolejność, w jakiej będą oglądać odcinki w ramach tego tytułu. 

„Jigsaw” na Netflixie. Widzowie sami wybiorą kolejność odcinków 

Jak informuje serwis variety.com, serial “Jigsaw” będzie składał się z ośmiu odcinków. Kolejność ich oglądania zależy wyłącznie od widza, a seans w wybranym przez nas porządku nie zaburzy logicznego ciągu wydarzeń ani nie spowoduje spojlerów. Jak wynika z informacji udostępnionych przez platformę streamingową, jedyny odcinek, jaki użytkownicy muszą obejrzeć we właściwej kolejności to finał serialu. 

Nowa produkcja Netflixa będzie thrillerem i opowie historię napadu, który wydarzył się naprawdę podczas huraganu Sandy w Nowym Jorku. Poznaliśmy też obsadę “Jigsaw” - na ekranie pojawią się m.in. Giancarlo Esposito, Paz Vega, Rufus Sewell, Tati Gabrielle, Peter Mark Kendall, Rosaline Elbay, Jai Courtney i Niousha Noor. 

Co sądzicie o takim serialu z nielinearną narracją od Netflixa? Czekacie na “Jigsaw”? 

Zobacz również: Wielka niespodzianka od Netflixa. Na platformę trafi jeden z najbardziej kultowych seriali wszech czasów

Polecane wideo

Zasłynęła jako rozkapryszona Honey Boo Boo. Dziś ma 16 lat i właśnie trafiła do „Teen Vogue”
Zasłynęła jako rozkapryszona Honey Boo Boo. Dziś ma 16 lat i właśnie trafiła do „Teen Vogue” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2021 03:22
I couldn't believe that I would ever reconnect with my ex-lover, I was so traumatized to be left alone, without a body to stay with me and be with me, but one day I was lucky to have met the mighty wizard Dr . Akhere, after telling him about my situation he did everything humanly possible to get my lover back to me, in fact after casting the spell my ex-lover came back to me less than 48 hours, my ex-lover came back begging me to never leave me again, 3 months later we got engaged and got married, if you have the same situation just contact Dr. Akhere on his email: AKHERETEMPLE @ gmail. com thank you very much for bringing my ex-lover back to me, his e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail. com or call / whatsapp: +2349057261346 ../ /
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2021 16:14
Wow. Tego jeszcze nie było. Podoba mi sIę pomysł. Z niecierpliwością czekam na premierę! 😁
odpowiedz

Polecane dla Ciebie