Jest pierwszy teaser „And Just Like That”. Co wydarzy się w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

To najbardziej wyczekiwana serialowa premiera ostatnich lat.
Jest pierwszy teaser „And Just Like That”. Co wydarzy się w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?
Fot. Instagram.com (@justlikethatmax)
21.09.2021

Wiadomość o tym, że po 17 latach od wyemitowania ostatniego odcinka powstanie kontynuacja “Seksu w wielkim mieście” zelektryzowała fanów na całym świecie. Mimo dwóch filmowych odsłon przygód Carrie, Mirandy, Charlotte i Samanthy widzowie odczuwali niedosyt i marzyli o tym, aby dowiedzieć się jak potoczyły się dalsze losy ich ulubionych przyjaciółek z Nowego Jorku.  

Zobacz również: Oto najgorszy odcinek „Seksu w wielkim mieście”. Co tak zniesmaczyło widzów?

Kontynuacja “Seksu w wielkim mieście”, czyli serial zatytułowany “And Just Like That” będzie składał się z 10 odcinków. Stacja HBO właśnie ujawniła pierwszy teaser nowej produkcji. Co w nim zobaczymy? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez HBO Max (@hbomax)

Zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”. Co się wydarzy? 

HBO zamieściło krótki filmik prezentujący swoje nowości w nadchodzącym sezonie. Wśród nich nie mogło zabraknąć teaseru “And Just Like That”, czyli jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów. 

Na migawkach z kontynuacji “Seksu w wielkim mieście” widzimy trzy przyjaciółki, czyli Carrie, Mirandę i Charlotte - jak zawsze w bajecznych stylizacjach - które odwracają się, aby z entuzjazmem kogoś powitać. Nie wiadomo, kim jest ta tajemnicza postać, ale niestety jest raczej pewne, że nie chodzi o Samanthę Jones. Kim Cattrall, która latami portretowała tę uwielbianą przez widzów bohaterkę nie dołączyła do obsady “And Just Like That”. 

W teaserze kontynuacji “Seksu w wielkim mieście” widzimy także Carrie i Mr. Biga, w którego wcielił się Chris Noth. Z migawek wynika, że ich miłość mimo upływu lat wciąż kwitnie – para nie szczędzi sobie czułości. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez And Just Like That... (@justlikethatmax)

Na razie nie wiadomo, kiedy będziemy mogli oglądać serial “And Just Like That”, ale mamy nadzieję, że stanie się tak już naprawdę niebawem. Czekacie na tę produkcję? 

Zobacz również: W kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” pojawi się bohaterka niebinarna. Zastąpi Samanthę

Polecane wideo

Wygląda jak sobowtór młodziutkiej księżnej Diany. Ta TikTokerka robi prawdziwą furorę
Wygląda jak sobowtór młodziutkiej księżnej Diany. Ta TikTokerka robi prawdziwą furorę - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2021 03:23
I couldn't believe that I would ever reconnect with my ex-lover, I was so traumatized to be left alone, without a body to stay with me and be with me, but one day I was lucky to have met the mighty wizard Dr . Akhere, after telling him about my situation he did everything humanly possible to get my lover back to me, in fact after casting the spell my ex-lover came back to me less than 48 hours, my ex-lover came back begging me to never leave me again, 3 months later we got engaged and got married, if you have the same situation just contact Dr. Akhere on his email: AKHERETEMPLE @ gmail. com thank you very much for bringing my ex-lover back to me, his e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail. com or call / whatsapp: +2349057261346 ../ /
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2021 15:13
Serial był dobry dzięki Samathcie, czy jak to się odmienia, bez niej, to będzie porażka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie