Wyemitowano pierwszy odcinek „Magia nagości. Polska”. Padł absolutny rekord

Oglądaliście?
Wyemitowano pierwszy odcinek „Magia nagości. Polska”. Padł absolutny rekord
Fot. YouTube/Naked Attraction Official
07.09.2021

Program „Magia nagości. Polska” jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction”. Formuła show zakłada, że uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał. Tym samym program próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy kierowanie się wyłącznie wyglądem fizycznym może zapewnić powodzenie w związku.

Zobacz również: Polska wersja programu przełamującego tabu. Uczestnicy będą oceniani na podstawie... nagich ciał

W krajach, w których został wyemitowany, format wzbudza spore kontrowersje, ale też cieszy się dużą popularnością. Z tego względu podjęto decyzję o stworzeniu polskiej wersji show. Nie obyło się bez medialnej burzy i opóźnień, ale program „Magia nagości. Polska” wreszcie zadebiutował na kanale Zoom TV. Mało tego – pierwszy odcinek pobił wszelkie rekordy oglądalności.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zoom TV - Polska (@zoomtvpolska)

„Magia nagości. Polska”. Rekord oglądalności pierwszego odcinka

Debiut kontrowersyjnego show okazał się spektakularnym sukcesem. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, był to najlepiej oglądany odcinek formatu w historii stacji Zoom TV.

Pierwszy odcinek programu „Magia nagości. Polska” został wyemitowany w piątek 3 września o godzinie 23. Zgromadził przed telewizorami średnio 240 tys. widzów. Ten debiut zarejestrował również kilkukrotnie wyższe wyniki niż średnie długookresowe udziały stacji, podaje serwis wirtualnemedia.pl.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magia Nagości. Polska. (@magianagoscipolska)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magia Nagości. Polska. (@magianagoscipolska)

A to dopiero początek. Przedstawiciele stacji Zoom TV zapowiedzieli w sumie 12 odcinków w ramach programu „Magia nagości. Polska”.

Oglądaliście debiut tego formatu? Co sądzicie o takim pomyśle na randkowe show?

Zobacz również: Nagość i normalność w telewizji. Tak Dania uczy dzieci o wyglądzie zwykłych ludzi

Polecane wideo

Jej obwisły brzuch pokochały setki tysięcy internautów. Mówią, że wygląda jak z obrazów Rubensa i grecka bogini
Jej obwisły brzuch pokochały setki tysięcy internautów. Mówią, że wygląda jak z obrazów Rubensa i grecka bogini - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.8 / 5
gość (Ocena: 5) 02.12.2021 08:57
Bardzo lubię nagie opalanie na plażach naturystów, pić rano kawę nago, korzystać z sauny i pływać. Wszystko zależy od podejścia, nago moim zdaniem jest dużo zdrowiej dla naszego ciała i skóry. Nic dziwnego że coraz więcej kobiet zrzuca staniki dla wygody i komfortu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2021 03:25
I couldn't believe that I would ever reconnect with my ex-lover, I was so traumatized to be left alone, without a body to stay with me and be with me, but one day I was lucky to have met the mighty wizard Dr . Akhere, after telling him about my situation he did everything humanly possible to get my lover back to me, in fact after casting the spell my ex-lover came back to me less than 48 hours, my ex-lover came back begging me to never leave me again, 3 months later we got engaged and got married, if you have the same situation just contact Dr. Akhere on his email: AKHERETEMPLE @ gmail. com thank you very much for bringing my ex-lover back to me, his e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail. com or call / whatsapp: +2349057261346 ../ / /
odpowiedz
Nutella (Ocena: 1) 08.09.2021 15:38
Żałosne
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.09.2021 08:02
Dziwne, ludziom przeszkadza nagość a sami chodzą do ginekologa rozkładają tam nogi i pozwalają się macać facetowi i to jest normalne . Co najlepsze mąż w nocy nic nie świadomy zlizuje to po kimś
zobacz odpowiedzi (11)
gość (Ocena: 5) 08.09.2021 07:03
Nie rozumiem po co robić z tego aż taki problem. Komu się podoba niech ogląda, komu nie to niech przełączy na co innego (mnie akurat nie przypadło do gustu). To nie czasy gdy były tylko dwa kanały telewizyjne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie