Takiego Andrzeja Seweryna jeszcze nie widzieliśmy. Poznajcie draq queen Lorettę

Wybitny aktor zagra podwójną rolę w nowym serialu Netflixa.
Takiego Andrzeja Seweryna jeszcze nie widzieliśmy. Poznajcie draq queen Lorettę
Fot. Instagram.com (@andrzejseweryn_official)
11.08.2021

Pod koniec marca Netflix zapowiedział, że zwiększa zaangażowanie na polskim rynku. Podczas konferencji dla mediów przedstawiciele platformy zaprezentowali pięć nowych filmów i cztery seriale, które zostaną zrealizowane w Polsce i będą dostępne w ponad 190 krajach.  

Zobacz również: Netflix zmienia ceny w Polsce. Ile zapłacimy za dostęp do filmów i seriali?

Jedną z tych produkcji jest “Królowa”, czteroodcinkowy miniserial, który Netflix określił jako “opowieść o odkupieniu, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice”. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły tego projektu. Jego głównym bohaterem będzie jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Andrzej Seweryn. Zagra on wyjątkową, podwójną rolę, a jego alter ego będzie draq queen o imieniu Loretta. Zobaczcie, jak Andrzej Seweryn prezentuje się w takim wydaniu. 

„Królowa”. Andrzej Seweryn jako draq queen w serialu Netflixa 

Andrzej Seweryn zamieścił na swoim profilu na Instagramie krótki filmik, który ilustruje jego przemianę w draq queen o imieniu Loretta. To postać, którą aktor sportretuje w nowej produkcji Netflixa. 

Mówiłem im, że się nie rozdwoję, ale się uparli. Poznajcie Sylwestra i Lorettę 

- napisał Seweryn pod nagraniem. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrzej Seweryn (@andrzejseweryn_official)

O czym opowie serial “Królowa”?  

To historia Sylwestra - emerytowanego krawca i drag queen, który wyjechał z Polski, by realizować się w Paryżu. Wbrew złożonej sobie przed laty obietnicy, decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, gdy dostaje list od wnuczki. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do zmierzenia się z przeszłością 

- informował Netflix w marcu. 

Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły tej produkcji. W rolę Izabelli, wnuczki Sylwestra wcieli się Julia Chętnicka, z kolei jej matkę Wiolettę zagra Maria Peszek. Bohater sportretowany przez Andrzeja Seweryna powraca do ojczyzny gdy dowiaduje się, że córka, której nigdy nie poznał potrzebuje przeszczepu nerki.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Chętnicka (@trema.extrema)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez maria peszek (@mariapeszek_official)

Za scenariusz “Królowej” odpowiadają Arni Asgeirsson i Kacper Wysocki, a reżyserem produkcji jest Łukasz Kośmicki. Premiera miniserialu jest zapowiedziana na pierwszą połowę 2022 roku. 

Jak podoba wam się zapowiedź nowego serialu Netflixa z Andrzejem Sewerynem? Będziecie oglądać “Królową”? 

Zobacz również: Widzowie w szoku po pikantnej scenie w nowym serialu Netflixa. Czy aktor pokazał za dużo?

Polecane wideo

Siostra Joanny Opozdy skradła całe show na jej ślubie. „Ideał” - piszą internauci
Siostra Joanny Opozdy skradła całe show na jej ślubie. „Ideał” - piszą internauci - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2021 03:28
Nie mogłem uwierzyć, że kiedykolwiek ponownie połączę się z moim byłym kochankiem, byłem tak traumatyczny, że zostałem sam, bez ciała, które mogłoby zostać przy mnie i być ze mną, ale pewnego dnia miałem szczęście, że to spotkałem potężny czarodziej dr Akhere, po opowiedzeniu mu o mojej sytuacji zrobił wszystko, co w ludzkiej mocy, aby mój kochanek wrócił do mnie,w rzeczywistości po rzuceniu zaklęcia mój były kochanek wrócił do mnie niecałe 48 godzin, mój były kochanek przyszedł z powrotem błagając mnie, że nigdy więcej mnie nie opuści, 3 miesiące później zaręczyliśmy się i pobraliśmy, jeśli masz taką samą sytuację, po prostu skontaktuj się z dr Akhere na jego e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail . com bardzo dziękuję za przywrócenie mi mojego byłego kochanka, jego e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail . com lub zadzwoń/whatsapp:+2349057261346/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie