Dlaczego Taco Hemingway nie mógł odebrać Fryderyka? Zdradził dość nietypowy powód

Jego nieobecność była (prawie) tak szeroko komentowana, jak pocałunek Ralpha Kamińskiego z... Krzysztofem Zalewskim.
Dlaczego Taco Hemingway nie mógł odebrać Fryderyka? Zdradził dość nietypowy powód
fot. Instagram (instagram.com/tacohemingway & instagram.com/iga_lis)
07.08.2021
Zuzanna Niedzielska

Tegoroczna gala rozdania Fryderyków była naprawdę gorrrąca. Zaczynając od pocałunku Krzysztofa Zalewskiego z Ralphem Kamińskim, przez polityczne przemówienie Zalewskiego, aż po doskonały hołd oddany Krzysztofowi Krawczykowi przez polskich artystów, którzy nieco unowocześnili legendarne wersje piosenek muzyka. 

Zobacz również: Pierwszy polski artysta z MILIARDEM odtworzeń na Spotify. Dwa utwory to absolutne hity!

Mnóstwo koncertów, modowych kreacji, a do tego emocje związane z przyznawaniem nagród. Nie wszyscy jednak pojawili się na uroczystej gali osobiście. Z jakiego powodu?

Fryderyki 2021: Dlaczego Taco Hemingway nie odebrał nagrody?

Galę Fryderyk Festiwal 2021 poprowadzili Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Mery Spolsky oraz Robert Karpowicz, a na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak: Margaret, Natalia Nykiel, Lanberry, Kayah i Viki Gabor, Hania Rani i Mela Koteluk, Natalia Szroeder, Kasia Lins, Ania Dąbrowska, Natalia Przybysz, a także uwielbiana przez widzów sanah. 

To był zdecydowanie wieczór Krzysztofa Zalewskiego, który otrzymał aż cztery statuetki w kategoriach: album roku pop alternatywny, autor roku, producent roku oraz teledysk roku, jak podsumowuje portal cgm.pl.

Na wyróżnienie zapracował sobie również Taco Hemingway, który został nagrodzony Fryderykiem w kategorii Utwór roku za słynne nagranie POLSKIE TANGO.

Niestety muzyk nie pojawił się osobiście w szczecińskiej Netto Arenie i nie zaszczycił widowni swoim przemówieniem. Okazało się, że... jego nieobecność była spowodowana dosyć nietypowym wydarzeniem.

Thx za statuetkę dla „Polskiego tango”. Nie mogłem odebrać, bo byłem umówiony na piłkę na 20.30, ale nagroda za ten utwór mnóstwo dla mnie znaczy. Dziękuję Fryderykom oraz Lankowi za ten POTĘŻNY instrumental. Wielkie gratulacje dla przezdolnego i przesympatycznego Maty za obie nagrody. Niechaj polski rap rośnie nam w siłę!!! Przesyłam również wyrazy uznania i cierpliwości dla pana Kanyego Westa, niechaj kończy „DONDĘ” w atmosferze pokoju ducha

- napisał raper na Instagramie, gdzie postanowił podziękować za nagrodę.

No cóż, najwyraźniej są rzeczy ważne i ważniejsze. Każdy ma swoje priorytety, prawda?

fot. Instagram (instagram.com/tacohemingway)

A od nas serdeczne gratulacje!

Zobacz również: Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa planuje ślub z Taco Hemingwayem? Szczere wyznanie rapera

Polecane wideo

Wielkie gwiazdy, małe miasteczka. Skąd pochodzą najsłynniejsi polscy celebryci?
Wielkie gwiazdy, małe miasteczka. Skąd pochodzą najsłynniejsi polscy celebryci? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2021 03:28
Nie mogłem uwierzyć, że kiedykolwiek ponownie połączę się z moim byłym kochankiem, byłem tak traumatyczny, że zostałem sam, bez ciała, które mogłoby zostać przy mnie i być ze mną, ale pewnego dnia miałem szczęście, że to spotkałem potężny czarodziej dr Akhere, po opowiedzeniu mu o mojej sytuacji zrobił wszystko, co w ludzkiej mocy, aby mój kochanek wrócił do mnie,w rzeczywistości po rzuceniu zaklęcia mój były kochanek wrócił do mnie niecałe 48 godzin, mój były kochanek przyszedł z powrotem błagając mnie, że nigdy więcej mnie nie opuści, 3 miesiące później zaręczyliśmy się i pobraliśmy, jeśli masz taką samą sytuację, po prostu skontaktuj się z dr Akhere na jego e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail . com bardzo dziękuję za przywrócenie mi mojego byłego kochanka, jego e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail . com lub zadzwoń/whatsapp:+2349057261346/
odpowiedz
Daniel (Ocena: 5) 09.08.2021 12:56
Szybciej spadnie jego gwiazda niż jemu się wydaje . Zazdrość ? O kogo ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie