Netflix zmienia ceny w Polsce. Ile zapłacimy za dostęp do filmów i seriali?

Jedni ucieszą się z tej informacji, inni - wręcz przeciwnie.
Netflix zmienia ceny w Polsce. Ile zapłacimy za dostęp do filmów i seriali?
Fot. Unsplash
05.08.2021

W Polsce Netflix ma już około miliona subskrybentów. To właśnie ta platforma streamingowa jest najczęściej wybierana przez widzów w naszym kraju. W styczniu serwis zanotował prawie 7 mln odwiedzin przez polskich internautów, co do dziś pozostaje rekordowym wynikiem. 

Zobacz również: Sierpień na Netflixie. Co będziemy oglądać w drugim miesiącu wakacji?

Dziś Netflix ogłosił zmiany, które mogą przełożyć się na liczbę polskich użytkowników serwisu. Platforma właśnie zmieniła ceny pakietów w naszym kraju. Niektórych czekają podwyżki, inni za dostęp do biblioteki Netflixa zapłacą mniej.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)

Netflix zmienia ceny pakietów w Polsce. Ile zapłacimy? 

Biuro prasowe Netflixa przekazało, że zmiany cen pakietów wejdą w życie w ciągu najbliższych kilku tygodni w przypadku obecnych użytkowników. Z kolei nowi subskrybenci zapłacą zaktualizowane ceny już od 5 sierpnia 2021 roku.  

Ile będzie kosztował dostęp do biblioteki Netflixa po zmianach? Osoby, które wykupiły pakiet podstawowy zapłacą o 15 proc. mniej – cena zmieni się z 34 zł do 29 zł. Z kolei użytkownicy korzystający z pakietu Premium będą płacić abonament droższy o 15 proc. - w ich przypadku cena zmieni się z 52 zł do 60 zł. Cena pakietu standardowego pozostanie bez zmian. 

W tym roku ogłosiliśmy wiele nowych, lokalnych produkcji. Wspieramy społeczność twórczą i prezentujemy polski storytelling w najlepszym wydaniu - od horrorów, przez kryminały, po komedie romantyczne czy animacje. Wśród ostatnich polskich produkcji znalazły się m.in. "Sexify", "Rojst '97" czy animowany, kultowy tytuł "Kajko i Kokosz", a także wiele, wiele innych". Nieustannie inwestujemy we wspaniałe historie z Polski i ze świata, aby zapewnić najlepszą rozrywkę wszystkim naszym widzom - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, przekonania czy nastrój. Zmiany cen odzwierciedlają to podejście 

- poinformowano w komunikacie prasowym. 

Macie swoje konto na Netflixie czy nie korzystacie z biblioteki tej platformy? 

Zobacz również: Netflix weryfikuje dostęp do platformy w Polsce. Czy to koniec dzielenia się kontem?

Polecane wideo

Serial z jego udziałem rozpala wyobraźnię widzów. Poznajcie Adama Demosa, gwiazdę kontrowersyjnego hitu Netflixa
Serial z jego udziałem rozpala wyobraźnię widzów. Poznajcie Adama Demosa, gwiazdę kontrowersyjnego hitu Netflixa - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.08.2021 00:40
Czym sie rozni pakiet podstawowy od premium? Procz ceny? Jest dostep do wiekszej ilosci filmow, czy o co chodzi? Pytam, bo nie mam tam konta.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie