Doda nagrała utwór promujący „Dziewczyny z Dubaju”. Będzie skandal?

W teledysku znalazło się kilka nieemitowanych wcześniej fragmentów.
Doda nagrała utwór promujący „Dziewczyny z Dubaju”. Będzie skandal?
Fot. mat. prasowe
25.06.2021

Płatna miłość, przepych, skandale i wysoka cena, którą trzeba za to zapłacić. „Dziewczyny z Dubaju” na kilka miesięcy przed premierą budzą już olbrzymie emocje. Producentka filmu, Dorota Rabczewska, właśnie rozgrzała je do czerwoności! W sieci zadebiutował jej utwór oraz teledysk promujące produkcję. W klipie premierowo pojawiły się pierwsze sceny z filmu, który spędza sen z powiek połowie przedstawicieli polskiego show-biznesu.

Zobacz także: Afera dubajska: Ujawniono, które polskie celebrytki dorabiają jako ESCORT GIRLS!

Już dziś posłuchaj „Don’t wanna hide” i zobacz teledysk promujący film „Dziewczyny z Dubaju” z nieemitowanymi wcześniej fragmentami:

Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”.

Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Mat. prasowe

Polecane wideo

Naukowcy okrzyknęli ją ideałem piękna. Ciało tej modelki ma doskonałe proporcje
Naukowcy okrzyknęli ją ideałem piękna. Ciało tej modelki ma doskonałe proporcje - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 26.06.2021 23:53
Ma bardzo „toporny” głos. Aż dziwne ze zrobiła na nim taką karierę
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 26.06.2021 17:18
Mi się ta piosenka podoba!
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 25.06.2021 22:14
Masakra, jakby robot śpiewał. Co się stało z głosem Dody?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.06.2021 13:09
Fajny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie