„Sexy Beasts” to najdziwniejszy program randkowy w historii. Netflix sprawdzi, czy miłość rzeczywiście jest ślepa

Sformułowanie „randka w ciemno” nabiera całkiem nowego znaczenia.
„Sexy Beasts” to najdziwniejszy program randkowy w historii. Netflix sprawdzi, czy miłość rzeczywiście jest ślepa
Fot. Netflix
24.06.2021

Mówi się, że w drugim człowieku liczy się przede wszystkim wnętrze, a nie piękny wygląd. Tak naprawdę zakochujemy się przecież w czyjejś osobowości, tym bardziej, że nikt z nas nie jest idealny. Czasami okazuje się, że tracimy głowę dla osoby, która teoretycznie zupełnie nie jest w naszym typie, i którą odrzucilibyśmy jako potencjalnego partnera tylko z powodu wyglądu. 

Zobacz również: Polska wersja programu przełamującego tabu. Uczestnicy będą oceniani na podstawie... nagich ciał

Jednak wydaje się, że w ostatnich latach głównym kryterium jeśli chodzi o poszukiwanie miłości stała się atrakcyjność fizyczna. Wystarczy wspomnieć o olbrzymiej popularności aplikacji randkowych typu Tinder, które opierają się głównie na zdjęciach, a także renesansie różnych programów randkowych, dla których wspólnym mianownikiem są piękni i seksowni single i singielki.  

Dlatego tym bardziej nie możemy się doczekać nowego programu randkowego produkcji Netflixa. Można śmiało powiedzieć, że takiego show jeszcze nie było. Dla osób, które stawią się na randkach w ciemno wygląd będzie ostatnim kryterium, na podstawie którego podejmą decyzję o kontynuowaniu relacji. 

„Sexy Beasts”: randkowe show Netflixa. Czy miłość jest ślepa?

Netflix zaprezentował zwiastun swojego nowego programu randkowego, zatytułowanego “Sexy Beats”. Oficjalny opis produkcji głosi: 

W nadziei na stworzenie prawdziwego związku single zakładają najwymyślniejsze kostiumy, aby sprawdzić, czy podczas randki w ciemno coś zaiskrzy. 

Jednak “kostiumy” to w tym przypadku spore niedopowiedzenie. Za pomocą charakteryzacji rodem z Hollywood single i singielki zmienią się w dzikie zwierzęta i stwory niczym z kosmosu. Następnie udadzą się na szereg spotkań, a na końcu podejmą decyzję, czy mimo zniekształconego wyglądu osobowość danej osoby zrobiła na nich takie wrażenie, że będą chcieli kontynuować znajomość. Dopiero wtedy wszyscy randkowicze obnażą swoje prawdziwe “ja”. 

Brzmi dziwacznie? Zaraz zrobi się jeszcze dziwniej - poniżej obejrzycie zwiastun programu “Sexy Beasts”. 

Randkowe show “Sexy Beasts” pojawi się na Netflixie już 21 lipca 2021 roku. Co sądzicie o takim formacie? Będziecie oglądać ten program? 

Zobacz również: Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama

Polecane wideo

Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!”
Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.06.2021 11:21
Czegoś tak głupiego jeszcze nie widziałam . poza tym wciąż widać ciało, figurę, wielu facetów bardziej nawet często patrzy na figurę niż na twarz , także nikt tam nie weźmie kogoś grubego czy kulawego, także generalnie o kant du.y mozna to rozbić
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie