Mogli zagrać dosłownie wszędzie, ale wybrali Polskę. Zespół Måneskin wystąpi u nas jeszcze w czerwcu

Wydarzenie będzie miało miejsce już za tydzień. Gdzie można zdobyć bilety?
Mogli zagrać dosłownie wszędzie, ale wybrali Polskę. Zespół Måneskin wystąpi u nas jeszcze w czerwcu
fot. Instagram (instagram.com/maneskinofficial, instagram.com/polsatofficial)
18.06.2021
Wiktoria Sobocińska

Spektakularny występ włoskiego zespołu na Eurowizji sprawił, że grupa zyskała fanów dosłownie na całym kontynencie. Charyzmatyczny lider, rock&rollowe dźwięki oraz teatralne stroje okazały się idealnym przepisem na sukces. Również w Polsce.

Zobacz również: Wygrał Eurowizję i rozkochał w sobie miliony fanek. Kim jest Damiano David?

W skład Måneskin wchodzą: wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio. Swoją muzykę określają jako połączenie rocka alternatywnego, funk rocka i glam rocka.

Måneskin został założony w 2016 roku z inicjatywy duńskiej basistki Victorii De Angelis. Właśnie ona wymyśliła tajemniczą nazwę dla grupy, która w jej języku oznacza "światło księżyca".

Wszyscy zastanawiali się, czy uda im się usłyszeć zespół na żywo. Już za tydzień to marzenie może stać się rzeczywistością.

Zespół Maneskin wystąpi w Polsce

Fani dokładnie analizowali, jakie są szanse na pojawienie się zespołu Måneskin w line-upie festiwalu FEST w Chorzowie, który w tym roku mimo pandemii ma mieć miejsce w sierpniu. Organizatorzy jednak nie chcieli zdradzać szczegółów przed oficjalnymi ogłoszeniami.

Okazuje się, że włoska grupa zawita do Polski szybciej, niż nam się wydaje. Będziemy mieli okazję usłyszeć ich podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej już 26 czerwca.

Eurowizyjny sukces sprawił, że zespół został zasypany propozycjami dosłownie z każdego kraju, dlatego tym bardziej cieszymy się, że ich trasa obejmie występ dla polskiej publiczności.

Kiedy myślisz, że wiesz już wszystko o naszym Festiwalu.... Wtedy wjeżdżają ONI!!! Nasi goście specjalni, zwycięzcy tegorocznego konkursu Eurowizji - włoski zespół Måneskin 🔥 W maju podbili całą Europę, a już 26 czerwca zagrają na #polsatsuperhitfestiwal w Operze Leśnej w Sopocie! Tego dnia mogli być naprawdę wszędzie – w każdym kraju, w każdym mieście!

- czytamy w poście udostępnionym przez telewizję Polsat.

Transmisja koncertu pojawi się na antenie o godzinie 20:00. Choć bilety nie są już dostępne w sprzedaży, to Polsat ogłosił, że do soboty będzie można wygrać ostatnie wejściówki na festiwal.

Chcielibyście usłyszeć muzyków w wersji live?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Måneskin (@maneskinofficial)

Zobacz również: Koncerty tylko dla osób zaszczepionych? Prawnicy tłumaczą: „To nielegalne”

Polecane wideo

Jej zniewalająca uroda przyćmiła całą Eurowizję. Kim jest Stefania Liberakakis?
Jej zniewalająca uroda przyćmiła całą Eurowizję. Kim jest Stefania Liberakakis? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie