Intymny pamiętnik czasów pandemii. 1 lipca do sprzedaży trafia romans „Samotny we dwoje”

To wyjątkowa i tajemnicza powieść erotyczna, która zdradza przed czytelnikami męskie spojrzenie na miłość i romanse.
Intymny pamiętnik czasów pandemii. 1 lipca do sprzedaży trafia romans „Samotny we dwoje”
Fot. mat. prasowe
15.06.2021

Od 1 lipca w największych księgarniach internetowych i stacjonarnych w Polsce rusza sprzedaż debiutanckiej książki dra Antona Lihsa pt. “Samotny we dwoje”, napisanej pod pseudonimem i wydanej nakładem wydawnictwa BookEdit. To wyjątkowa i tajemnicza powieść erotyczna, która zdradza przed czytelnikami męskie spojrzenie na miłość i romanse.

Debiutancki romans “Samotny we dwoje” Antona Lihsa, wydany w modelu self-publishingowym w wydawnictwie BookEdit, od 1 lipca będzie dostępny w sprzedaży w księgarniach internetowych i stacjonarnych. Książka to zapis prawdziwych historii z życia autora, ukrywającego się pod pseudonimem. Anton Lihs na co dzień jest biznesmenem, naukowcem i wynalazcą, od lat związanym z branżami technicznymi i przemysłowymi. W świecie, w którym pisanie romansów to głównie domena kobiet, to dzięki jego osobistemu pamiętnikowi ujawnione są sekrety męskiej duszy i męska perspektywa na związki, seks i miłość.

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazała aktora, który wcieli się w rolę Nacho! Przystojny?

“Samotny we dwoje” Antona Lihsa

Portret współczesnego mężczyzny

Głównym wątkiem powieści jest romans Grzegorza i Kasi – pary, którą różni prawie tyle samo, co łączy. On jest mężczyzną w średnim wieku z wyższych sfer, a ona dwa razy młodszą kobietą, szukającą wsparcia finansowego. Kochankowie podróżują, inspirują siebie nawzajem do życiowych zmian, dzielą się zachwytem nad sztuką i muzyką, zwiedzają świat, rozkoszują się wysmakowaną kuchnią i bliskością. Z ekscytacją odnajdują w sobie potrzeby i pragnienia, których istnienia nie byli świadomi. Anton Lihs z odwagą konstruuje wyjątkowy portret współczesnego, wrażliwego mężczyzny i zadaje czytelnikom ponadczasowe pytania o naturę ludzkich uczuć i wyzwań, jakie czyhają w różnych relacjach.

Intymny pamiętnik czasów pandemii

Głównym powodem, dla którego napisałem książkę są wydarzenia związane z pandemią, które bardzo mną wstrząsnęły. Przez cały ten czas nie mogłem się spotkać z żadnym z moich przyjaciół, a czułem potrzebę zwierzenia się komuś z tego, co przeżywałem i czułem. Fabuła powieści bazuje wyłącznie na moich doświadczeniach lub opowieściach innych osób, których wysłuchałem osobiście. Zmieniłem niektóre nazwy miejscowości i imiona, a sam piszę ukryty pod nazwiskiem mojego pradziadka – wyznaje Anton Lihs. – Co roku próbuję czegoś nowego, aby zmusić umysł do ciągłej pracy: jazda konno, kurs snajperski, wejście na ałtajski szczyt, nurkowanie we wrakach na dnie morza, wycieczki na koło polarne czy do afrykańskiego buszu, budowa samolotu… Tym razem zdecydowałem się zmierzyć z pisarską materią – dodaje autor.

Dotknąć książkowego świata

“Samotny we dwoje” to prawdziwy romans w pełnym znaczeniu tego słowa. Prócz odważnych i zmysłowych scen erotycznych, czytelnicy znajdą również refleksje o odkrywaniu bliskości i budowaniu szczerego związku, opartego na zaufaniu i zrozumieniu. Specjalnie dla czytelników autor przygotował stronę internetową www.samotny-we-dwoje.com, na której znajdziemy zdjęcia rekwizytów wymienionych w powieści, linki do miejsc, które odwiedzili bohaterowie, zdjęcia sukienek i utwory muzyczne, które pojawiają się na kartach powieści. Tym samym autor sprawił, że lektura nabiera dodatkowego wymiaru i przybliża świat przedstawiony w książce.

Mat. prasowe

Anton Lihs – biznesmen, dyrektor międzynarodowych firm, tłumacz, specjalista w zakresie budowy maszyn i elektrotechniki, wynalazca i właściciel kilkudziesięciu patentów, autor wielu artykułów naukowych. Wykształcenie zdobywał m.in. w Niemczech, Polsce, Rumunii, Bułgarii i Rosji. W wolnym czasie podróżuje po całym świecie. Meloman i bibliofil. “Samotny we dwoje” to jego debiut powieściowy, opublikowany pod pseudonimem.

BookEdit to nowe wydawnictwo działające w modelu self-publishing, alternatywnym w stosunku do klasycznych wydawnictw. Współpracuje z doświadczonymi recenzentami, redaktorami i grafikami, wspierając autorów podczas wszystkich etapów pracy nad książką. W ofercie marki znajdują się książki drukowane, e-booki i audiobooki, a także profesjonalna korekta i redakcja, ghostwriting i copywriting. BookEdit działa w oparciu o takie wartości, jak jakość, niezależność i twórcza wolność. Oferta wydawnictwa skierowana jest do zawodowych pisarzy, debiutantów, blogerów i celebrytów, firm i korporacji, a także do tych wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej książki.
Nakładem BookEdit ukazały się m.in.: e-book Pokonać siebie Andrzeja Cichockiego, Paranoja Natalii Kostrzyckiej oraz Ósmy kontynent Mariusza Szeiba.

Polecane wideo

Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski
Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie