Timothée Chalamet jako młody Willy Wonka. Będzie równie czarujący co Johnny Depp?

W nadchodzącym czasie będziemy oglądać aktora na wielkim ekranie dosłownie non-stop.
Timothée Chalamet jako młody Willy Wonka. Będzie równie czarujący co Johnny Depp?
fot. Instagram (instagram.com/tchalamet)
27.05.2021
Wiktoria Sobocińska

Trzeba przyznać, że Timothée Chalamet nie może w ostatnim czasie narzekać na nudę i stagnację w świecie zawodowym. Gwiazdę „Tamtych dni, tamtych nocy” wkrótce będziemy oglądać na wielkim ekranie dosłownie non-stop.

Zobacz również: „Polski Timothée Chalamet”. Zagraniczni widzowie zachwyceni aktorem „Sexify”

Pojawi się we Francuskim kurierze z Liberty autorstwa Wesa Andersona, ekranizacji bestsellerowej powieści Franka Herberta Diuna, a nawet tajemniczym horrorze o kanibaliźmie Bones & All.

Z kolei na planie najnowszego filmu Adama McKaya Don't Look Up wystąpi razem z Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio oraz Meryl Streep. Jednym słowem - będzie się działo!

Timothée Chalamet jako Willy Wonka

Tym razem Timothée Chalamet będzie miał przed sobą zupełnie nowe wyzwanie. W zbliżającej się produkcji wytwórni Warner Bros wcieli się w rolę kultowego producenta czekolady

Casting był bardzo wymagający, bowiem pod uwagę brano również zdolności muzyczne i taneczne. Chalamet swoim urokiem osobistym bezapelacyjnie pokonał swoją konkurencję. 

Jak podaje Deadline, w przeciwieństwie do wersji z 2005 roku Charlie i fabryka czekolady, nie będzie to adaptacja powieści Roalda Dahla. Willy Wonka zostanie przedstawiony w czasach swojej młodości.

Myślicie, że Timothée będzie równie czarujący co Johnny Depp?

To nie jedyna rola, jaką "skradł" mu młody aktor. Podczas Super Bowl wystąpił w spocie reklamowym jako Edgar, czyli syn Edwarda Nożycorękiego, którego w filmie gra właśnie Johnny Depp. 

W dzieciństwie uwielbiał Edwarda Nożycorękiego, więc z wielką przyjemnością wcielił się w tę rolę. W wywiadzie dla Vogue’a przyznał, że było to spełnienie jego aktorskich marzeń.

Edgar był jednak nieco bardziej współczesny. Zamiast sznurowadeł miał zawiązane... kable od ładowarki do iPhone’a. Nic dziwnego, że reklamę obejrzało już ponad 2,5 miliona widzów.

Premiera planowana jest na wakacje 2023 roku. Już nie możemy doczekać się tych barwnych kolorów i zwariowanych strojów Umpa-Lumpów! 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Timothée Chalamet (@tchalamet)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Timothée Chalamet (@tchalamet)

Zobacz również: Transpłciowa bohaterka po raz pierwszy w bajce Pixara. Casting do roli już trwa

Polecane wideo

Jak obsada sagi „Zmierzch” zmieniła się po latach? Aktorzy są nie do poznania!
Jak obsada sagi „Zmierzch” zmieniła się po latach? Aktorzy są nie do poznania! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie