„Magda M.” powraca! Będzie kontynuacja przygód słynnej prawniczki

Co tym razem wydarzy się w życiu Magdy i jej przyjaciół?
„Magda M.” powraca! Będzie kontynuacja przygód słynnej prawniczki
Fot. Forum
14.05.2021

“Magda M.” to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych w polskiej telewizji. Zawodowe i miłosne perypetie ambitnej prawniczki śledziły miliony widzów. Odtwórczyni głównej roli Joanna Brodzik i jej ekranowy partner Paweł Małaszyński do dziś są kojarzeni przede wszystkim z udziału w tym serialu, a fani produkcji długo nie mogli się pogodzić z jej zakończeniem. 

Zobacz również: „Laura i Massimo powracają”. Netflix rozpoczyna prace nad drugą i trzecią częścią „365 dni”

Ostatni odcinek “Magdy M.” został wyemitowany w czerwcu 2007 roku. Z kolei w roku 2018 na rynku ukazała się powieść autorstwa Radosława Figury, odpowiedzialnego za scenariusz produkcji. “Magda M. Ciąg dalszy nastąpił” pokazała dalsze losy warszawskiej prawniczki.  

Teraz okazuje się, że to jeszcze nie koniec tej historii. Radosław Figura właśnie zapowiedział nową powieść o przygodach Magdy Miłowicz.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Platforma VOD (@player.pl)

„Magda M.” powraca. Będzie kontynuacja przygód słynnej prawniczki 

Radosław Figura poinformował o kontynuacji “Magdy M.” za pośrednictwem Facebooka i Instagrama. 

Stało się. Kolejna Magda M. trafi w Wasze ręce, serca i dusze. Przynajmniej taką mam nadzieję. Kiedy zaczynałem ją pisać nie było pandemii ani Strajku Kobiet. Świat wyglądał inaczej. Czy wrócimy do normalności? Na to też mam nadzieję. A nowa Magda M. z jej podtytułem Słoneczna Strona w znacznym stopniu tę nadzieję wzmacnia. Sami zobaczycie. Nie będzie łatwo nikomu z nich. Ani Magdzie, ani Agacie, ani Karolinie, ani Marioli. Nie będzie łatwo Sebastianowi, ani Wojtkowi. A jednak słoneczna strona zwycięży. Jak? Żeby się dowiedzieć, musicie zamówić moją nową powieść: Magda M. Słoneczna Strona 

- napisał scenarzysta serialu i autor książek. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Figura (@radoslawfigura)

Z kolei oficjalny opis powieści głosi: 

Magda nie chce ślubu. Biała suknia, welon i marsz Mendelssohna są jednak marzeniem kogoś bardzo dla niej ważnego. 

Czy Magda powie sakramentalne „tak”? A może wykręci się od ślubu? 

Agata próbuje odnaleźć się w roli matki. Im bardziej się stara, tym gorsze są efekty. Do czego pchną ją brak zrozumienia ze strony męża i wymagająca teściowa? Czy romans może być lekarstwem na nieudane małżeństwo? Katastrofa wisi w powietrzu. 

Karolina wiedzie idealne życie. Mecenas Waligóra jest czułym mężem, dzieci dorastają i realizują swoje pasje. Dlaczego zatem Karolina coraz częściej sięga po kieliszek czerwonego wina? Czy otrzeźwi ją groźba rozpadu rodziny? 

Kobieca przyjaźń potrafi zdziałać cuda, a nawet wyprostować życiowe zakręty. Tak dobrze mieć się przed kim wypłakać, móc uwierzyć, że nie jest się samej, dojrzeć ciepłe światełko w życzliwych oczach. 

Magda Miłowicz i jej przyjaciele kolejny raz pomagają sobie, niosąc krzepiące przesłanie: 

Zawsze istnieje słoneczna strona. 

Na okładce powieści znalazły się Joanna Brodzik i Daria Widawska, czyli serialowa Agata, przyjaciółka Magdy. Aktorki nagrały krótki filmik zapowiadający kontynuację “Magdy M.”. 

Premiera nowej powieści Radosława Figury jest zaplanowana na 16 czerwca 2021 roku. Czekacie na dalsze przygody Magdy M.? 

Zobacz również: 6 wyjątkowo przerażających książek. Ludzie żałują, że je przeczytali!

Polecane wideo

Córka Heidi Klum ma już 17 lat. Jest przepiękna!
Córka Heidi Klum ma już 17 lat. Jest przepiękna! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
M&m (Ocena: 1) 15.05.2021 22:07
Odgrzewany kotlet z gniota - na pewno będzie to sukces, hahahahha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie