To koniec słynnego show Ellen DeGeneres. Wszystko przez mobbing i rasizm na planie?

63-letnia gwiazda twierdzi, że zakończenie programu było zaplanowane z wyprzedzeniem.
To koniec słynnego show Ellen DeGeneres. Wszystko przez mobbing i rasizm na planie?
fot. Facebook (@ellentv)
13.05.2021
Zuzanna Niedzielska

Ellen DeGeneres niezaprzeczalnie uchodzi za królową amerykańskich programów typu talk show. Jej wyjątkowe poczucie humoru, bystre pytania, kreatywność i szokujące wyzwania dla gości przyniosły jej popularność na całym świecie. Wszystko zmieniło się, kiedy na jaw wyszły mroczne kulisy produkcji. Pod adresem prezenterki pojawiło się sporo mocnych zarzutów. 

Zobacz również: Ellen DeGeneres - najbardziej wpływowa lesbijka na świecie?

W 2020 roku świat dowiedział się o licznych nadużyciach, których prowadząca dopuściła się na swoich współpracownikach. Wkrótce po tym wyniki oglądalności popularnego programu drastycznie spadły. 

Ellen DeGeneres kończy swój program

Zarzuty dotyczyły toksycznego środowiska pracy, w którym czołowi producenci angażowali się w niewłaściwe zachowania na tle seksualnym względem pracowników niższego szczebla. 

Nie tylko osoby biorące udział w produkcji programu były ofiarami specyficznego podejścia do ludzi Ellen, ale również sławni goście, którzy często byli stawiani w niekomfortowych sytuacjach.

Przykładem może być słynny odcinek, którego gwiazdą była Mariah Carey. Prowadząca chcąc potwierdzić plotki na temat jej ciąży, podała jej... szampana. Wokalistka unikała rozmów na ten temat, więc poczuła się bardzo niezręczne. Jak okazało się później, piosenkarka poroniła. 

Po rozpoczęciu śledztwa, jak podaje buzzfeednews.com, były personel potwierdził, że rasizm i zastraszanie były tam na porządku dziennym. Program zaczął tracić sponsorów, a wyniki oglądalności drastycznie spadły. Oskarżenia o mobbing zaważyły na karierze Ellen. 

Wszystko wskazuje na to, że celebrytka mimo oficjalnych przeprosin nie uratuje już swojej reputacji. Potwierdziła, że 19. sezon programu The Ellen DeGeneres show ma być ostatnim w jej karierze

63-letnia gwiazda twierdzi, że zakończenie programu było zaplanowane z wyprzedzeniem, a przyczyną jest zwyczajne wyczerpanie formuły. 

Gdy jesteś osobą kreatywną, nieustannie chcesz podejmować się nowych wyzwań. Jakkolwiek nie byłoby to zabawne i wspaniałe show, nie stanowi ono już dla mnie wyzwania

- wyznała w rozmowie z Hollywood Reporter.

W związku z tym w 2022 roku Ellen DeGeneres zakończy swoją działalność. 

Będziecie tęsknić? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ellen DeGeneres (@theellenshow)

Zobacz również: Mobbing w pracy - gdzie udać się po pomoc?

Polecane wideo

Joaquin Phoenix, Charlize Theron, Jake Gyllenhaal. 10 nazwisk znanych gwiazd, które wszyscy wymawiają ŹLE
Joaquin Phoenix, Charlize Theron, Jake Gyllenhaal. 10 nazwisk znanych gwiazd, które wszyscy wymawiają ŹLE - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 15.05.2021 16:41
Może i tak jest ale myślę że za bardzo jej to nie zaboli. Może Tul ko jej ego. Jednak spójrzcie, ona ma 63 lata , miliony dolarów, może sobie teraz przejść na emeryturę i korzystać z życia, z taka kasa to może mieć gdzieś co ludzie o niej myślą. Może się zająć jakimś hobby swoim, na pewno jeszcze o niej usłyszymy, ale powiem tylko jedno, źle na tym ie wyszła...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.05.2021 15:47
Brzydka, stara wredna lesba kończy szoł. Nikt nie będzie tęsknić.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie