Kolejny polski serial podbija Netflixa. Zagraniczni widzowie zwariowali na jego punkcie

Jest na topie w wielu rejonach świata.
Kolejny polski serial podbija Netflixa. Zagraniczni widzowie zwariowali na jego punkcie
Fot. Netflix
04.05.2021

Jakiś czas temu Netflix zapowiedział, że zamierza zwiększ zaangażowanie na polskim rynku. Przedstawiciele serwisu streamingowego zaprezentowali pięć nowych filmów i cztery seriale, które zostaną zrealizowane w Polsce i będą dostępne w ponad 190 krajach. 

Zobacz również: Netflix wprowadza nową funkcję. Wielu użytkowników czekało na to z niecierpliwością

Jedną z tych produkcji jest serial Sexify, czyli opowieść o trzech studentkach tworzących aplikację erotyczną. Tytuł zadebiutował na Netflixie 28 kwietnia 2021 roku, a już dwa dni później stał się najchętniej oglądanym serialem w Polsce. Ale to nie koniec - “Sexify” robi karierę także za granicą. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SEXIFY (@sexifynetflix)

Polski serial „Sexify” hitem Netflixa za granicą 

Tak wynika z danych zaprezentowanych przez portal flixpatrol.com. Serwis przekazał, że polska produkcja oryginalna od początku maja jest numerem jeden m.in. w Indiach i w Libanie, a przez dwa dni zajmowała pierwsze miejsce w zestawianiu top 10 także na Jamajce. 

Sexify” cieszy się dużym zainteresowaniem także jeśli chodzi o europejskich widzów. Od 30 kwietnia serial utrzymuje się na drugim lub trzecim miejscu m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Austrii, na Węgrzech, na Ukrainie i w Rosji. Podobnie jest w Izraelu i w Brazylii. Z kolei w takich krajach jak Hiszpania, Szwecja, Kanada, Australia, Argentyna czy Malezja polska produkcja znajduje się w pierwszej piątce najchętniej oglądanych tytułów na Netflixie. 

Wygląda na to, że póki co “Sexify” nie zyskał sobie przychylności widzów z Wysp Brytyjskich i ze Stanów Zjednoczonych. W Wielkiej Brytanii tytuł nawet nie pojawił się na liście top 10, a w USA zajął ostatnie miejsce, po czym szybko wypadł z zestawienia. 

Polski serial „Sexify” hitem Netflixa za granicą 

Fot. materiały prasowe

O czy opowiada „Sexify”?

O czym opowiada serial “Sexify”? To ośmioodcinkowa komedia obyczajowa w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego. Opowiada historię ambitnej studentki informatyki - Natalii (Aleksandra Skraba), która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną (Maria Sobocińska) i koleżanką z akademika - Moniką (Sandra Drzymalska).  

Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. “Sexify” to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.  

Oglądaliście już serial “Sexify”? 
Zobacz również: Majówka z Netflixem trwa przez cały miesiąc. Mamy pełną listę nowości

Polecane wideo

Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!”
Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie