Powstanie spin-off serialu „Jak poznałem waszą matkę”. Pokaże miłosne perypetie z kobiecej perspektywy

W roli głównej zobaczymy Hilary Duff.
Powstanie spin-off serialu „Jak poznałem waszą matkę”. Pokaże miłosne perypetie z kobiecej perspektywy
Fot. CBS
23.04.2021

Serial “Jak poznałem waszą matkę” (tytuł oryginalny: “How I Met Your Mother”) jest zaliczany do grona kultowych produkcji telewizyjnych. Przez 9 lat i 9 sezonów miliony widzów śledziły perypetie Teda Mosby’ego i grupy jego przyjaciół. Wszyscy chcieli się przekonać, kim jest tytułowa matka dzieci głównego bohatera. Ostatecznie tajemnica została ujawniona w ostatnim odcinku 8. serii.  

Zobacz również: Te seriale streamowaliśmy najczęściej w 2020. Zwycięzca to absolutny klasyk

Jeszcze przed zakończeniem “Jak poznałem waszą matkę” zaczęto mówić o potencjalnym spin-offie tego serialu. Nowa produkcja miała nosić tytuł “Jak poznałam waszego tatę” (“How I Met Your Dad”) i pokazać podobną historię, tylko że z kobiecej perspektywy. Ostatecznie pomysł okazał się niewypałem. 

Teraz okazuje się, że projekt jednak będzie kontynuowany. Spin-off oryginalnego serialu ma nosić tytuł “Jak poznałam waszego ojca”, a w głównej roli zobaczymy Hilary Duff. Co jeszcze wiadomo o nowej produkcji? 

Będzie sequel „Jak poznałem waszą matkę”. Na ekranie Hilary Duff 

Serial “Jak poznałam waszego ojca” (“How I Met Your Father”) zostanie wyprodukowany przez Hulu, amerykańską telewizję internetową i serwis VOD. Pokaże miłosne perypetie Sophie, która - wzorem Teda Mosby’ego - będzie opowiadać historię swojego życia synowi. W głównej roli zobaczymy Hilary Duff.  

Sophie będzie wracać wspomnieniami do roku 2021 i opowiadać o relacjach z aplikacji randkowych oraz o swoich związkach i przyjaciołach. Oczywiście widzowie mają poznać też odpowiedź na pytanie o to, jak główna bohaterka poznała ojca swoich dzieci, podaje portal variety.com. 

Serial zostanie wyprodukowany przez twórców tytułu “Tacy jesteśmy” (“This Is Us”), a jego producentami wykonawczymi mają być Carter Bays i Craig Thomas, czyli pomysłodawcy “Jak poznałem waszą matkę”. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez How I met Your Mother (@himym_official)

Na temat swojej roli wypowiedziała się już Hilary Duff, która wyznała: 

W mojej karierze miałam niesamowite szczęście grać cudowne postaci i nie mogę się doczekać wcielenia się w rolę Sophie. Jako wielka fanka “Jak poznałem waszą matkę” czuję się zaszczycona, a nawet trochę zestresowana faktem, że Carter i Craig powierzyli mi sequel swojego dziecka.  

Jak podaje serwis hollywoodreporter.com, Hulu zamówiło pierwsze 10 odcinków produkcji. Póki co nie wiadomo, kiedy ujrzą one światło dzienne. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)

Będziecie oglądać serial “Jak poznałam waszego ojca”? 

Zobacz również: Polski film uznany za najgorszy na świecie. W prestiżowym rankingu ma tylko 1,2 na 10 gwiazdek

Polecane wideo

Suri Cruise ma już 15 lat. Nowe zdjęcia pokazują, do którego ze słynnych rodziców jest bardziej podobna
Suri Cruise ma już 15 lat. Nowe zdjęcia pokazują, do którego ze słynnych rodziców jest bardziej podobna - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie