Na Netflixie gra ortodoksyjnego Żyda, a na co dzień wygląda TAK. Ten izraelski aktor zawróci Wam w głowie

Serial z jego udziałem to prawdziwa perełka!
Na Netflixie gra ortodoksyjnego Żyda, a na co dzień wygląda TAK. Ten izraelski aktor zawróci Wam w głowie
Fot. Instagram.com
08.04.2021

Netflix to nie tylko popularne seriale oryginalne oraz kultowe tytuły na licencji. Wystarczy nieco poszperać aby przekonać się, że na tej platformie streamingowej można znaleźć prawdziwe ukryte perełki.  

Zobacz również: Syn Krzysztofa Cugowskiego robi karierę za granicą. Zagrał w serialu „Bridgertonowie”!

Jedną z takich perełek zdaniem wielu krytyków i widzów bez wątpienia jest izraelski serial “Shtisel, opowiadający o rodzinie ultraortodoksyjnych Żydów z Jerozolimy. Produkcja ma kilku głównych bohaterów, ale centralną postacią jest młody Akiva Shtisel, który jest wiecznie rozdarty między powinnościami względem rodziny i religii, a osobistymi pragnieniami, które nie do końca pasują do świata, w jakim się urodził. 

Michael Aloni, przystojny aktor z serialu „Shtisel” na Netflixie

W rolę Akivy wciela się izraelski aktor Michael Aloni. W serialu widzimy go wyłącznie w ultraortodoksyjnym wydaniu, z pejsami, jarmułką i tałesem. Jednak bez tej charakteryzacji okazuje się, że Michael Aloni wygląda bardzo współcześnie. Mało tego – jego muskularna sylwetka i hipnotyzujące, zielone oczy przysporzyły mu tysięcy fanek. 

Zobaczcie, jak Michael Aloni prezentuje się w serialu “Shtisel”, a jak wygląda na co dzień. Co wiadomo o tym przystojnym Izraelczyku? Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii. 

Polecane wideo

Francuski przystojniak z Netflixa, dla którego dziewczyny tracą głowę. Kim jest Lucas Bravo?
Francuski przystojniak z Netflixa, dla którego dziewczyny tracą głowę. Kim jest Lucas Bravo? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie