Oglądaj HBO GO przez miesiąc w prezencie od Orange Flex

Sprawdź, co warto obejrzeć w serwisie i jak skorzystać z HBO GO w promocji.
Oglądaj HBO GO przez miesiąc w prezencie od Orange Flex
Fot. pexels
24.03.2021

Orange Flex ma specjalną promocję, dzięki której przez miesiąc masz bezpłatny dostęp do najlepszych seriali i filmów na HBO GO. Sprawdź, co warto obejrzeć w serwisie i jak skorzystać z HBO GO w promocji.

Jak aktywować HBO GO w promocji Orange Flex?

Orange Flex i HBO GO to dobrze dobrana para, bo za obie usługi płacisz wygodnie w formie subskrypcji. Gdy aktywujesz dostęp do HBO GO we Flexie wszystko jest jeszcze szybsze i prostsze. Opłaty za usługi są pobierane z karty dodanej do Orange Flex lub z środków na koncie w aplikacji. Przez pierwszy miesiąc ulubione seriale i filmy w HBO GO oglądasz jednak bezpłatnie.

Z promocji Orange Flex mogą skorzystać użytkownicy z aktywnym Planem sieci w aplikacji od Orange (sprawdź: https://flex.orange.pl/promocje/hbo-go). Jeśli masz już Flexa, to wystarczy, że:

1. wejdziesz w aplikacji w menu w zakładkę HBO GO i włączysz subskrypcję usługi;
2. zarejestrujesz się na stronie serwisu, podając kod, który dostajesz przy aktywacji usługi w apce.

Start przygody z Orange Flex też nie jest trudny. Pobierasz aplikację na smartfona ze sklepu App Store lub Google Play, wybierasz Plan komórkowy, zakładasz konto, potwierdzasz tożsamość i dodajesz metodę płatności (oprócz karty płatniczej do wyboru są też płatności BLIK), i gotowe.

HBO GO – co warto obejrzeć z seriali dostępnych w serwisie?

Dzięki aplikacji Orange Flex i promocji na HBO GO zyskujesz dostęp do kilkuset seriali, które oferuje ten serwis streamingowy. Znajdziesz wśród nich między innymi tytuły, które zostały nominowane do Złotych Globów 2021.

Od nowa to trzymający w napięciu thriller psychologiczny z Nicole Kidman i Hugh Grantem w rolach głównych, którego punktem wyjścia jest zagadkowe morderstwo.

Wielka to komedia ukazująca losy Katarzyny Wielkiej od czasów wczesnej młodości aż po wydarzenia, które doprowadziły do tego, że na wiele lat została cesarzową Rosji.

Mały topór to antologia 5 historii imigrantów z Karaibów, którzy starają się ułożyć sobie życie w Londynie, począwszy od lat 60. do lat 80. XX wieku.

Stewardesa jest czarną komedią, w której rozrywkowe życie tytułowej bohaterki gwałtownie zmienia się za sprawą jednej nocy.

Normalni ludzie przedstawia skomplikowaną relację Marianne i Connella, którzy pochodzą z różnych klas społecznych współczesnej Irlandii.

Kraina Lovecrafta to horror, którego główny bohater – młody czarny mężczyzna podróżujący po południu USA w latach 50. XX wieku w poszukiwaniu ojca – odkrywa sekrety miasta, które stało się inspiracją dla tytułowego pisarza.

W serwisie HBO GO jest też rzecz jasna wiele innych znakomitych seriali. Warto wspomnieć choćby takie tytuły, jak: Czarnobyl, Gra o Tron, Westworld, Outsider, Detektyw, Gomorra, Wielkie Kłamstewka, Obsesja Eve czy polskie produkcje Wataha i Ślepnąc od Świateł.

Co obejrzeć w HBO GO? Filmy, które znajdziesz na platformie

Treści dostępne w serwisie HBO GO to również filmy. Na ponad 800 tytułów składają się zarówno nowsze hity kinowe, jak i nieśmiertelne klasyki. W tej drugiej kategorii znajdziesz choćby takie pozycje jak na przykład: Pulp Fiction czy Piękny Umysł.

Na platformie HBO GO ciągle pojawiają się zarówno całkiem nowe pozycje – seriale, filmy fabularne i dokumentalne – jak i kolejne odcinki/sezony seriali emitowanych już wcześniej. W marcu filmowe nowości w serwisie to między innymi: Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, Droga powrotna, a także klasyczne trylogie Ojciec Chrzestny oraz Władca Pierścieni i Hobbit.

Miłośnicy dokumentów znajdą takie nowe tytuły, jak Margaret Atwood. Słowo to siła, Dwie matki, Ciche dziedzictwo czy Allen kontra Farrow. Fanów seriali ucieszą z kolei Pokolenie oraz kolejne sezony Mayans M.C, Miasta na wzgórzu i Rodziców. Nowości dla najmłodszych to natomiast choćby Top Wing: Ptasia Akademia oraz kolejne odcinki seriali Nicky, Ricky, Dicky i Dawn oraz Królewska Straż.
Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie