„50 twarzy Greya” powraca. Znamy datę premiery nowej książki

Będzie to ostatnia część słynnej sagi. O czym opowie?
„50 twarzy Greya” powraca. Znamy datę premiery nowej książki
Fot. Universal Pictures
10.03.2021

Gdy na rynku pojawiła się powieść “50 twarzy Greya”, czytelnicy wpadli w prawdziwą histerię. Wszyscy zwariowali na punkcie historii tajemniczego Christiana i nieśmiałej Anastasii, którzy szybko wdają się w gorący romans. Nie dziwi więc, że autorka powieści postanowiła pójść za ciosem i wydała kolejne części sagi. 

Zobacz również: Massimo KONTRA Christian Grey. Który jest bardziej HOT?

W sumie czytelnicy doczekali się trzech książek z perspektywy Anastasii Steele (to oryginalna trylogia) oraz dwóch powieści z punktu widzenia Christiana Greya. Ostatnia z nich ukazała się w 2017 roku. Od tamtego czasu fani twórczości E.L. James z niecierpliwością czekali na ostatnią część sagi. Autorka wreszcie przestała trzymać ich w niepewności i właśnie zdradziła datę premiery swojej najnowszej książki, zamykającej całą słynną serię. 

„50 twarzy Greya” powraca. Znamy datę premiery nowej książki 

E.L. James poinformowała fanów o dacie premiery swojej najnowszej powieści. Książka będzie ostatnią częścią sagi opowiedzianej z perspektywy Christiana Greya i zarazem zakończy całą serię. Nowa powieść będzie zatytułowana “Freed”. Autorka podzieliła się tą informacją za pośrednictwem Instagrama. 

E.L. James zaznaczyła jednak, że zdjęcie nie przedstawia oficjalnej okładki, a jedynie jej zapowiedź. Autorka poinformowała też kiedy jej najnowsza powieść ujrzy światło dziennie. Stanie się to już 1 czerwca 2021 roku. Należy jednak zaznaczyć, że mowa o premierze anglojęzycznej. Nie wiadomo zatem, kiedy “Freed” trafi w ręce polskich czytelników. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez E L James (@erikaljames)

O czym opowie ostatnia część erotycznej sagi z punktu widzenia Christiana Greya? Jej akcja rozgrywa się już po ślubie biznesmena z Anastasią. Ale nie będzie to jedynie sielanka. Parę czeka prawdziwy test, kiedy światło dzienne ujrzą pewne sekrety... 

Jestem bardzo podekscytowana mogąc ogłosić datę premiery powieści “Freed”. Ta historia jest efektem pracy, na który moi czytelnicy gorliwie czekali. Zarówno dla mnie, jak i dla Anastasii Steele, Christian jest postacią stanowiącą wyzwanie, doprowadzającą do szału i nieskończenie fascynującą. Przebywanie w jego głowie jest wykańczające, ale dzięki temu w powieści “Freed mogłam odkryć pewne aspekty z jego życia, które w oryginalnej trylogii są ledwo poruszone. Mogłam też podążać za jego emocjonalnym rozwojem w odpowiedzi na miłość i empatię Any 

- mówiła E.L. James o swojej najnowszej powieści. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐅𝐈𝐅𝐓𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐃𝐄𝐒 (@its.fiftyshades)

Czekacie na ostatnią część sagi z cyklu “50 twarzy Greya”? 

Zobacz również: „Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię

Polecane wideo

Tak wyglądają najprzystojniejsi bliźniacy na świecie. Wzdychają do nich 4 mln fanek
Tak wyglądają najprzystojniejsi bliźniacy na świecie. Wzdychają do nich 4 mln fanek - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie