Walentynkowe niespodzianki od Netflixa: Miłosne szyfry, profilowe wyznanie oraz...

Dla każdego coś romantycznego!
Walentynkowe niespodzianki od Netflixa: Miłosne szyfry, profilowe wyznanie oraz...
Fot. mat. prasowe / Netflix
12.02.2021

Walentynki słodkie, zmysłowe, romantyczne, a może ze szczyptą adrenaliny? Bez względu na to jaki klimat wybierzesz oraz czy Dzień Zakochanych obchodzisz sam czy z połówką, Netflix przygotował niespodzianki: osie uczuć, które pomogą odnaleźć idealny tytuł na ten wyjątkowy wieczór, miłosne kody doprowadzające do najbardziej wyszukanych kategorii oraz oryginalne pomysły na romantyczne wyznania!

Zobacz także: Horoskop miłosny na luty 2021

Walentynki z Netflixem

Miłosny układ Netflix

miłosny układ

Romans z Netflix w Walentynki? Czemu nie! Wystarczy skorzystać z Miłosnego Układu Netflix i wybrać tytuł najlepiej pasujący do pożądanego klimatu. Dla przykładu - prawdziwą miłość w cukierkowej otoczce można znaleźć Więcej niż myślisz; bardziej zmysłowy klimat dostarczą Bridgertonowie, związkowe perypetie z nutką tajemnicy zafunduje seria Riverdale, zaś miłośnicy pikantnych historii znajdą coś dla siebie np. w Too Hot to Handle.

Miłosne szyfry

Są też inne sposoby na odnalezienie tego jedynego… tytułu na walentynkowy wieczór. Szeroka gama filmowych kategorii na Netflix daje spore pole do manewru, więc można wybrać tę najlepiej pasującą do gustu i nastroju. W Walentynki dominują filmy romantyczne, jeżeli jednak partner lub partnerka nie przepada za komediami, zawsze można zaproponować np. “Romantyczne dramaty telewizyjne”. Jak je odszukać? Kluczem do tej miłosnej zagadki są kody. Wystarczy wpisać w przeglądarce netflix.com/browse/genre/ i dodać na końcu jeden z miłosnych szyfrów:

● Romantyczne filmy hollywoodzkie - 2787934
● Pogodne filmy romantyczne - 35714
● Filmy dla niepoprawnych romantyków - 81495
● Seriale o kumpelkach - 1143288
● Niecodzienne związki - 81236278
● Romantyczne wyciskacze łez - 9257
● Romantyczne dramaty oparte na literaturze - 7940
● Romantyczne dramaty telewizyjne - 26056
● Miłość boli - 2708690
● Romantyczne filmy o miłosnych trójkątach - 76385
● Reality TV o miłości i randkowaniu - 81233168
● Zmysłowe filmy romantyczne - 29281
● Komedie romantyczne dla nastolatków - 3186
● Dziwaczne filmy romantyczne - 36103
● Romantyczne filmy o tematyce LGBTQ+ - 3329

Profilowa Walentynka

profilowa walentynka

Kto przeżył w związku pół wieku niczym Królowa Elżbieta i Książę Filip z The Crown, ten wie, że o drugą połówkę trzeba zabiegać przez całe życie. I, od czasu do czasu, zaskoczyć czymś naprawdę oryginalnym. Propozycja na ten rok? Profilowa Walentynka. Dzięki niej w prosty sposób można zmienić konto Netflix w miłosne wyznanie lub dedykację, np. “Kocham Cię kochanie moje” albo “Zawsze tam gdzie Ty”. Możliwości jest wiele, a finalny obrazek wygląda bardzo efektownie:

Wyznanie jak z filmu

netflix

Po plecach przechodzi dreszczyk, oddech spowalnia, a z jego ust po raz pierwszy pada wyznanie "Jestem twój, Daphne. Zawsze byłem twój". Kto nie marzy, by podobnie jak bohaterowie Bridgertonów usłyszeć coś równie pieknego? Istnieją jednak bardziej wyszukane sposoby na wyznanie uczuć. Można to zrobić np. przez “Moją listę”. Netflix ma bogaty słownik tytułów, które ułożone w odpowiedniej kolejności, stworzą niepowtarzalny list miłosny do bliskiej osoby. Może to być opis danej relacji, np. Idealnie dobrani, Miłość gwarantowana, Dla Ciebie Wszystko - albo lista najwspanialszych cech partnera/partnerki.
Wystarczy dodać je do listy (zaczynając od ostatniego wyrazu z dedykacji) i gotowe! Więcej inspiracji na netflix.com!

Mat. prasowe

Polecane wideo

Nowe zdjęcia z domu Lewandowskich: minimalistyczna łazienka, przytulny salon, designerskie dodatki
Nowe zdjęcia z domu Lewandowskich: minimalistyczna łazienka, przytulny salon, designerskie dodatki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie