Patryk Vega nakręcił film o handlu dziećmi. „Oczy diabła” można obejrzeć zupełnie za darmo

Uwaga - produkcja jest wyjątkowo drastyczna.
Patryk Vega nakręcił film o handlu dziećmi. „Oczy diabła” można obejrzeć zupełnie za darmo
Fot. Instagram.com (@patryk_vega_official)
03.02.2021

Patryk Vega jest bez wątpienia jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. Twórca nie boi się poruszać w swoich filmach najtrudniejszych i najbardziej szokujących tematów. Nakręcił już m.in. obraz o kobietach związanych ze światem gangsterów (“Kobiety mafii”), wziął pod lupę polską służbę zdrowia (“Botoks”), a także pokazał, jakie prawa i układy rządzą realiami najważniejszych osób w państwie (“Polityka”). 

Zobacz również: „Bad Boy” Patryka Vegi jest już na Netflixie!

Każda informacja o kolejnym projekcie Patryka Vegi wzbudza wielkie zainteresowanie, a sam reżyser po mistrzowsku stopniuje napięcie i podkręca emocje. Tak stało się również w przypadku najnowszego filmu Patryka Vegi zatytułowanego “Oczy diabła”. To pierwszy dokument w dorobku reżysera. Vega podjął w nim szokujący temat handlu dzieci. Co więcej, opublikował film w Internecie, gdzie można go obejrzeć zupełnie za darmo. 

Patryk Vega nakręcił dokument „Oczy diabła” o handlu dziećmi 

Film dokumentalny “Oczy diabła” pojawił się na profilu Patryka Vegi na Facebooku, a także na YouTubie. Sam reżyser rok temu tak zapowiadał swój najnowszy projekt:  

Opowiem, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko do burdelu albo na narządy. 

“Oczy diabła” to efekt śledztwa Patryka Vegi, które rozpoczął po tym, jak osoba ze świata przestępczego skontaktowała go z matką, która postanowiła sprzedać swoje dziecko. W jednej ze scen reżyser zwraca się do przewodniczącej Komisji Europejskiej, Ursuli von der Leyen. Wcześniej podziękował jej we wpisie na Facebooku, w którym czytamy: 

Mamy pełne przekonanie, że tylko wspólne działanie na rzecz ochrony bezpieczeństwa dzieci przyniesie efekty. Handel ludźmi, w szczególności dziećmi, dotyczy wszystkich krajów w Europie, dlatego w kooperacji z Komisją Europejską, oraz międzynarodowymi instytucjami i organami ścigania będziemy walczyć, by uderzyć w ten proceder. 

Film “Oczy diabła” niecałą dobę po premierze wyświetlono na YouTubie już ponad pół miliona razy. Możecie obejrzeć go poniżej. Ostrzegamy jednak, że w dokumencie znalazły się drastyczne rozmowy i zdecydowanie nie jest to obraz dla osób o słabych nerwach. 

Obejrzycie nowy film Partyka Vegi? 

Zobacz również: „Listy do M. 4” obejrzysz tylko w Internecie! Poznaliśmy datę premiery

Polecane wideo

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Luksus warty ponad 2 miliony
Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Luksus warty ponad 2 miliony - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 06.02.2021 09:24
Ogladalam, nic nowego nie powiedzieli w tym dokumencie. Tak jest od lat, wladza na to pozwala,wszedzie mafia a my jestesmy zwyklymi szaraczkami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2021 12:11
Ja jestem tobie Patryk wdzięczna za ten dokument. Ludzie którzy piszą że dzieją się milion razy gorsze rzeczy....w mojej ocenie sami mają Oczy Diabła. To jest odwaga nakręcić dokument o tym strasznym procederze, zająć się tym, pokazać, ujawnić.
odpowiedz
Lola (Ocena: 1) 04.02.2021 11:54
Ale to NIE jest dokument tylko film udający dokument!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.02.2021 07:10
To standard milion razy gorsze rzeczy dzieją się na świecie. Ludzie żyją w stworzonym dla nich środowisku, myślą że swiat ma Boga popiekuna i ogólnie swiat jest piekny.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2021 06:55
Bóg istnieje ale jak wszystko - na papierze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie