To NIE JEST zdjęcie księżnej Diany. Ta aktorska metamorfoza jest wprost niewiarygodna!

Domyślacie się, o kogo chodzi?
To NIE JEST zdjęcie księżnej Diany. Ta aktorska metamorfoza jest wprost niewiarygodna!
Fot. Instagram.com (@oprahmagazine)
28.01.2021

Jakiś czas temu serial “The Crown” powrócił na Netflixa z czwartym sezonem. Jeszcze na długo przed oficjalną premierą nowe odcinki produkcji wzbudzały wiele emocji. Wszystko za sprawą doniesień, że w nowej serii “The Crown” pokazany zostanie związek księcia Karola i młodziutkiej Diany Spencer.  

Zobacz również: „The Crown” to serial o wyjątkowo silnych kobietach. Którą z nich jesteś? QUIZ

Bez wątpienia można powiedzieć, że Diana skradła całe show. Zarówno krytycy, jak i widzowie byli pod ogromnym wrażeniem aktorskiej kreacji Emmy Corrin, która sportretowała Lady Di. Wszyscy zwracali uwagę na uderzające podobieństwo aktorki i nieżyjącej już księżnej. Ale teraz okazuje się, że Emma Corrin ma niemałą konkurencję. Zdjęcie z nowej produkcji pokazującej życie Diany wzbudziło sensację w Internecie. W takim wydaniu aktorka wcielająca się w byłą żonę księcia Karola równie dobrze mogłaby być jej bliźniaczką! 

Kristen Stewart jako księżna Diana na zdjęciu z filmu „Spencer”

W Sieci pojawiło się zdjęcie z filmu “Spencer”, który pokaże historię Lady Di. Reżyserem produkcji jest Pablo Larrain, który w przeszłości nakręcił m.in. film “Jackie” opowiadający o Jackie Kennedy. W tytułową rolę w tym obrazie wcieliła się Natalie Portman. 

Teraz reżyser zaprosił do współpracy inną znaną aktorkę, ale patrząc na jej zdjęcie z planu filmu “Spencer” trudno uwierzyć, że nie jest to autentyczna fotografia Diany. W rzeczywistości zdjęcie przedstawia Kristen Stewart, znaną chociażby ze “Zmierzchu”. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kristen Stewart (@kristenstewartx)

Sama Kristen Stewart wypowiedziała się o swoim udziale w produkcji w następujący sposób: 

“Spencer” to zanurzenie się w emocjonalne wyobrażenie o Dianie, która znajduje się w decydującym momencie swojego życia. To fizyczne potwierdzenie sumy wszystkich tworzących jej tożsamość elementów, które zaczyna się od nazwiska pod jakim przyszła na świat: Spencer. Powrót do samej siebie to dla niej wstrząsający wysiłek, ale Diana próbuje trzymać się tego, co znaczy dla niej nazwisko Spencer. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez O, The Oprah Magazine (@oprahmagazine)

Producent filmu udostępnił też jego oficjalny opis: 

Grudzień, rok 1991. Małżeństwo księcia i księżnej Walii już od dawna jest fikcją. Mimo plotek o romansach i rozwodzie, na czas Świąt w posiadłości Sandrigham został zarządzony rozejm. Nie brakuje jedzenia, picia, strzelania z broni i polowania. Diana dobrze zna tę grę. Jednak w tym roku wszystko będzie wyglądać zupełnie inaczej. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez O, The Oprah Magazine (@oprahmagazine)

Co sądzicie o charakteryzacji Kristen Stewart na księżną Dianę? Czy przypomina Lady Di bardziej niż Emma Corrin z “The Crown”? 

Zobacz również: Polka pojawi się w serialu „The Crown”! Zagra samą księżną Dianę

Polecane wideo

Tak wygląda dziewczyna najbardziej rozchwytywanego faceta na Tinderze. Pasują do siebie?
Tak wygląda dziewczyna najbardziej rozchwytywanego faceta na Tinderze. Pasują do siebie? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Ula (Ocena: 5) 31.01.2021 10:47
Trudno uwierzyć, że to ona. Ciekawe, czy ten film będzie dobry. Ja bym chciała przejść taką metamorfozę i schudnąć w końcu. Ale jestem na dobrej drodze - kupiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i mam nadzieję, że jakoś to pójdzie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie