„Listy do M. 4” obejrzysz tylko w Internecie! Poznaliśmy datę premiery

To już dosłownie za chwilę!
„Listy do M. 4” obejrzysz tylko w Internecie! Poznaliśmy datę premiery
Fot. Instagram.com (@magdalena_rozczka)
25.01.2021

“Listy do M.” to bez wątpienia najpopularniejszy film świąteczny polskiej produkcji. Bożonarodzeniową komedię romantyczną w gwiazdorskiej obsadzie pokochały miliony widzów, a film tuż po premierze stał się prawdziwym hitem. Nie dziwi więc, że “Listy do M.” doczekały się już dwóch kontynuacji.  

Zobacz również: Nowy serial Netflixa już zapisał się w historii. Obejrzała go rekordowa liczba widzów

Ostatnia część kinowego hitu świątecznego miała swoją premierę w 2017 roku, więc już dość dawno temu. Później okazało się, że powstanie czwarta odsłona “Listów do M.”, a jej kinową premierę zapowiadano na listopad 2020. W związku z sytuacją epidemiczną tak się jednak nie stało. Na szczęście twórcy produkcji znaleźli wyjście z sytuacji i właśnie poinformowali, że widzowie będą mogli zobaczyć “Listy do M. 4” już niebawem i to bez wychodzenia z domu. 

„Listy do M. 4” w serwisie player.pl. Znamy datę premiery 

“Listy do M. 4” będą miały swoją oficjalną premierę w Internecie, a dokładnie - na platformie player.pl. Film zasili ofertę pakietu "START VOD", co oznacza, że dotychczasowi subskrybenci serwisu automatycznie otrzymają dostęp do tytułu.  

Player, śladem ogólnoświatowych trendów, dołącza do grona platform premium, na których odbywają się premiery megahitów filmowych. Zaczynamy od czwartej odsłony "Listów do M". Produkcji, na którą czekają miliony Polaków. To bez wątpienia najgorętsze wydarzenie filmowe tej wiosny. Już od 1 lutego zapraszamy wszystkich na "Listy do M. 4" do Playera

- mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl w rozmowie z portalem tvn24.pl. 

To oznacza, że “Listy do M. 4” będzie można obejrzeć bez wychodzenia z domu już w najbliższy poniedziałek! 

Co wydarzy się w kolejnej odsłonie polskiej komedii świątecznej? 

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Mela (Tomasz Karolak), Szczepana (Piotr Adamczyk), Kariny (Agnieszka Dygant) i Wojciecha (Wojciech Malajkat) znów stanie na głowie… Między Karolinę (Magdalena Różczka) i Filipa (Borys Szyc) wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa (Danuta Stenka) upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę! 

- czytamy w oficjalnym opisie filmu.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Platforma VOD (@player.pl)

Wiadomo też, kogo zobaczymy w obsadzie filmu. Będą to m.in. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka. Do tych ulubieńców polskich widzów dołączą również zupełnie nowe twarze takie jak Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Janusz Chabior, Eryk Lubos i Vanessa Aleksander.  

Obejrzycie film “Listy do M. 4” na platformie player.pl? 

Zobacz również: Widzowie przerażeni nowym serialem Netflixa. „Musiałem wyłączyć po dwóch odcinkach”

Polecane wideo

Jak wyglądają partnerki najprzystojniejszych facetów na świecie?
Jak wyglądają partnerki najprzystojniejszych facetów na świecie? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.01.2021 12:07
Trochę się spóźnili. Kto w lutym ogląda świąteczne filmy?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie