Kto zastąpi Samanthę w „Seksie w wielkim mieście”? To nazwisko to wielkie zaskoczenie!

To byłby prawdziwy hit. Ale czy rzeczywiście tak się stanie?
Kto zastąpi Samanthę w „Seksie w wielkim mieście”? To nazwisko to wielkie zaskoczenie!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/queencattrall)
20.01.2021

Wiadomość o tym, że po 17 latach od wyemitowania ostatniego odcinka powstanie kontynuacja “Seksu w wielkim mieście” zelektryzowała fanów na całym świecie. Mimo dwóch filmowych odsłon przygód Carrie, Mirandy, Charlotte i Samanthy widzowie odczuwali niedosyt i marzyli o tym, aby dowiedzieć się jak potoczyły się dalsze losy ich ulubionych przyjaciółek z Nowego Jorku. 

Zobacz również: Oto najgorszy odcinek „Seksu w wielkim mieście”. Co tak zniesmaczyło widzów?

Jednak wiadomość o kontynuacji serialu jest słodko-gorzka. Okazuje się, że w obsadzie zabraknie jednej z głównych bohaterek, czyli Samanthy Jones, w którą przez lata wcielała się Kim Cattrall 

Nie jest też jasne jak twórcy serialu “And Just Like That” wytłumaczą nieobecność Samanthy. W ostatnim czasie na ten temat pojawiło się wiele sprzecznych informacji. Jedne źródła podają, że Samantha nie pojawi się na ekranie, a rolę czwartej przyjaciółki zagra... Nowy Jork, który od zawsze był integralną częścią serialu. Z kolei według innych doniesień Kim Cattrall ma zostać zastąpiona przez inną aktorkę. Jaką? Niektóre z plotek są naprawdę sensacyjne. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

„Seks w wielkim mieście”. Kto zagra Samanthę w kontynuacji serialu? 

Serwis viva.pl dotarł do informacji jakoby rola Samanthy Jones w kontynuacji “Seksu w wielkim mieście” miała trafić do samej Jennifer Lopez. Jako swoje źródło polski portal podaje serwis womansday.com. 

Nie wypada już robić serialu w Nowym Jorku tylko z grupą białych kobiet, a żadna inna aktorka nie zastąpi Kim. Wspomina się o wielu nazwiskach, na szczycie listy pojawia się Jennifer Lopez 

- miał powiedzieć informator amerykańskiego portalu, cytowany przez viva.pl i dodaje, jakoby pod uwagę brane były także Sharon Stone i Lucy LiuJednak żadne zagraniczne media nie podają takich informacji, więc trudno je zweryfikować. 

Wiadomo natomiast, co sama Kim Cattrall powiedziała na temat ewentualnego zastąpienia swojej postaci inną aktorką.  

To świetna rola. Grałam ją aż do samego końca, a nawet dłużej, i uwielbiałam ją. Teraz powinna ją zagrać inna aktorka, być może (twórcy serialu – przyp. red.) powinni postawić na Samanthę Jones jako Afroamerykankę albo Samanthę Jones pochodzenia latynoamerykańskiego 

- mówiła Kim Cattrall w wywiadzie udzielonym Piersowi Morganowi i cytowana przez portal ew.com. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vibeke Mogensen (@vibekemogensen)

Ostatnio pojawiły się też doniesienia o tym, jakoby rola czwartej przyjaciółki miała trafić do Jennifer Coolidge. Co ciekawe, aktorka już raz pojawiła się w “Seksie w wielkim mieście”. Teraz szybko zdementowała plotki o tym, jakoby miała powrócić jako nowa Samantha Jones. 

Byłam i wciąż jestem wielką fanką “Seksu w wielkim mieście”. To jeden z tych seriali, których powtórki można oglądać w nieskończoność i nigdy nie mieć dosyć. Ale muszę powiedzieć, że jestem też wielką fanką Kim Cattrall i nie widzę nikogo, kto mógłby ją zastąpić w tej roli 

- komentowała Jennifer Coolidge cytowana przez portal cosmopolitan.com. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The NEXD (@the.nexd)

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy Kim Cattrall powinna zostać zastąpiona inną aktorką, czy też postać Samanthy nie powinna powrócić w kontynuacji “Seksu w wielkim mieście”? 

Zobacz również: QUIZ: którą bohaterką serialu „Bridgertonowie” jesteś?

Polecane wideo

Ile ważą polskie gwiazdy? Wieniawa, Siwiec, Rubik, Warnke
Ile ważą polskie gwiazdy? Wieniawa, Siwiec, Rubik, Warnke - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.01.2021 14:24
Odgrzewają kolejny stary kotlet. Fuj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie