Oto najgorszy odcinek „Seksu w wielkim mieście”. Co tak zniesmaczyło widzów?

Otrzymał najniższą ocenę spośród wszystkich sezonów.
Oto najgorszy odcinek „Seksu w wielkim mieście”. Co tak zniesmaczyło widzów?
Fot. HBO
14.01.2021

6 lat, 6 sezonów, 94 odcinki i 4 przyjaciółki - tak można podsumować serial “Seks w wielkim mieście” w liczbach. Ku rozpaczy milionów fanów kultowa produkcja zakończyła swoją emisję w roku 2004. Na pociechę otrzymaliśmy dwa pełnometrażowe filmy ukazujące dalsze losy Carrie, Samanthy, Mirandy i Charlotte.

Zobacz również: Kultowy kobiecy serial powraca po latach. Tęskniłaś za miłosnymi przygodami tych bohaterek?

Mimo to wiele osób miało poczucie niedosytu i apelowało o wznowienie serialu “Seks w wielkim mieście”. Od paru lat plotki jakoby tak rzeczywiście miało się stać regularnie rozgrzewały Internet. Jednak dopiero teraz okazało się, że kultowy serial naprawdę zostanie wznowiony. Niestety w obsadzie nie zobaczymy Kim Cattrall, czyli Samanthy Jones. Zdaniem wielu fanów to już nie będzie to samo.

W oczekiwaniu na wznowienie “Seksu w wielkim mieście” widzowie z pewnością będą chcieli odświeżyć sobie pamięć i wrócić do pierwszych sześciu sezonów produkcji. Pewne odcinki już na zawsze zapisały się w historii telewizji, a cytaty Carrie, Samanthy, Mirandy i Charlotte na stałe weszły do popkultury. Inne nie cieszyły się aż takim uznaniem. Widzowie wskazali, który odcinek “Seksu w wielkim mieście” najmniej przypadł im do gustu. Co o tym zadecydowało?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez COCONUTKISS-MAGAZINE (@coconutkissmagazine)

„Seks w wielkim mieście”: najgorszy odcinek w historii serialu

Chodzi o trzeci odcinek czwartego sezonu “Seksu w wielkim mieście”, zatytułowany “Definicje” (“Defining Moments”). Ku niezadowoleniu przyjaciółek Carrie odnawia znajomość z Mr. Bigiem, który zabiera ją na kolację do klubu jazzowego. Tam Carrie poznaje przystojnego muzyka o imieniu Ray i wkrótce zaczyna się z nim spotykać, ku zazdrości Biga. Miranda randkuje z nowym facetem, ale jest zdegustowana tym, że podczas korzystania z toalety zostawia drzwi otwarte. Za namowami męża Charlotte godzi się na uprawianie seksu w miejscach publicznych, a Samantha poznaje artystkę imieniem Maria, która jest nią wyraźnie zauroczona.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miranda Hobbes Fan Account (@shoppingismycardio99)

Zdaniem widzów ten odcinek serialu zasłużył na ocenę 7,1 punktów w serwisie filmowym IMDb. To najniższa nota spośród wszystkich 94 odcinków produkcji. Średnia ocena serialu w tym serwisie wynosi 7,6. Co więc zadecydowało o wyraźnie niższych notach dla wspomnianego odcinka? Zdaniem redaktorek brytyjskiego magazynu “Cosmopolitan” chodzi przede wszystkim o wątek Mirandy i sceny, w których jej chłopak korzysta z toalety. Niesmak wzbudziła także relacja Carrie i Mr. Biga oraz używanie przez nich terminu “pseudo-randka”.

Wiadomo też, który odcinek “Seksu w wielkim mieście” został oceniony najwyżej. Chodzi o finał produkcji, zatytułowany “Amerykanka w Paryżu: część druga”. W serwisie IMDb zyskał on notę w wysokości 8,8 punktów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sex & The City (@sex_and_the_city_official)

Zgadzacie się z tym wyborem?

Zobacz również: QUIZ: którą bohaterką serialu „Bridgertonowie” jesteś?

Polecane wideo

Anna Lewandowska wygląda jak Dakota Johnson? Porównałyśmy zdjęcia i okazało się, że…
Anna Lewandowska wygląda jak Dakota Johnson? Porównałyśmy zdjęcia i okazało się, że… - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie