Wielki powrót „Dirty Dancing”. Jak zmieniła się filmowa Baby?

Jennifer Grey zagra w kontynuacji filmu po 33 latach. Aktorka jest nie do poznania!
Wielki powrót „Dirty Dancing”. Jak zmieniła się filmowa Baby?
fot. Instagram (instagram.com/jennifer_grey), Youtube (https://youtu.be/i5KI4bM_zIo)
13.01.2021
Zuzanna Niedzielska

Taneczny film wzbudził w Polsce spore kontrowersje, gdy jego tytuł został przetłumaczony jako... „Wirująsy seks”. Widzowie od razu jednak pokochali filmową parę i ich romantyczną historię.

Zobacz również: Kultowy kobiecy serial powraca po latach. Tęskniłaś za miłosnymi przygodami tych bohaterek?

W 2017 roku stacja ABC wyemitowała musical oparty o scenariusz oryginalnego Dirty Dancing, natomiast teraz mamy doczekać się oficjalnej kontynuacji filmu. Akcja będzie działa się po latach i na ekranie zobaczymy samą Jennifer Grey. Czekacie?

Dirty Dancing 3: kontynuacja filmu

Pamiętacie jeszcze kultowy duet tancerzy: Jennifer Grey oraz Patricka Swayze? Choć od premiery Dirty Dancing minęły już 33 lata, dyrektor generalny studia Lionsgate, Jon Feltheimer, zapowiada kontynuację tej historii. To jest wiadomość, na którą z utęsknieniem czekali fani produkcji!

Jak wiadomo, w 2004 roku powstała druga część filmu pt. Dirty Dancing: Havana Nights, którego akcja rozgrywa się na Kubie, natomiast główne role odegrali wówczas Romola Garai oraz Diego Luna.

W 2009 roku świat obiegła smutna wiadomość o śmierci Patricka Swayze. Mimo, że aktor zdobył międzynarodową sławę dzięki roli w filmie Północ-południe” z 1985 r., to widzowie pokochali go po spektakularnym występie właśnie w Dirty Dancing. Niestety, nie będzie nam już dane obejrzeć go w trzeciej części.

Tym razem na ekranie mamy zobaczyć samą Jennifer Grey, która wystąpiła w pierwszej części jeszcze w 1987 roku. Za reżyserię odpowie z kolei Jonathan Levine, znany m.in. z takich produkcji jak „Niedobrani”„Wiecznie żywy” czy „Pół na pół”.

Jennifer Grey: jak teraz wygląda?

Pierwsze informacje na temat udziału aktorki w sequelu pojawiły się w sierpniu 2020 roku. Ze względu na pandemię trudno ustalić, kiedy dokładnie odbędą się zdjęcia do filmu. 

Widzowie są ciekawi, jak Jennifer Grey zmieniła się po takim czasie. Aktorka w zeszłym roku skończyła 60 lat i wygląda zupełnie inaczej, choć miały na to wpływ również liczne operacje plastyczne.

Jeszcze na początku lat 90. gwiazda przeszła dwa zabiegi na nos, które sprawiły, że nawet bliscy mieli problem z rozpoznaniem jej twarzy. W jednym z wywiadów przyznała, że właśnie dlatego jej kariera dobiegła końca...

Dziś jest mamą 20-letniej Stelli i wzięła udział w 11. edycji amerykańskiego Tańca z gwiazdami, mimo, że zdiagnozowano u niej raka tarczycy.

Jak filmowa Baby wygląda po latach?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

Zobacz również: 12 inspirujących filmów o silnych kobietach. Musisz je zobaczyć!

Polecane wideo

Najlepsze muzyczne sceny w historii kina. Na ich widok można dostać gęsiej skórki, a nawet wzruszyć się do łez
Najlepsze muzyczne sceny w historii kina. Na ich widok można dostać gęsiej skórki, a nawet wzruszyć się do łez - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie