Ta świąteczna reklama jest silną konkurencją dla Coca-Coli. Wzruszyła miliony internautów

Wygląda niepozornie, ale ostatnie sekundy zmieniają wszystko ♥
Ta świąteczna reklama jest silną konkurencją dla Coca-Coli. Wzruszyła miliony internautów
Fot. YouTube.com/DocMorris
15.12.2020

Co roku na parę tygodni przed Bożym Narodzeniem różne marki prezentują swoje reklamy utrzymane w klimacie świątecznej magii. Najsłynniejsze gwiazdkowe reklamy to oczywiście te od Coca-Coli. Również w tym roku  spotem reklamowym tego giganta zachwyca się cały świat. 

Zobacz również: Świąteczna reklama, którą zachwyca się cały świat. Wyreżyserował ją laureat Oscara

Ale wygląda na to, że w tym roku Coca-Cola ma silną konkurencję. Chodzi o reklamę niemieckiej sieci aptek DocMorris, której głównym bohaterem jest pewien starszy pan podejmujący niezwykłe wyzwanie. W czym tkwi sekret reklamy, która zachwyciła i wzruszyła miliony internautów? 

Świąteczna reklama DocMorris hitem Internetu. Wzruszyła 7 mln widzów 

Reklama przygotowana dla sieci DocMorris trwa niespełna 3 minuty i pokazuje starszego pana, który w samotności podejmuje walkę ze swoimi słabościami. Dzień w dzień chwyta za znaleziony w szopie ciężarek kettlebell i z trudem powtarza to samo ćwiczenie, wykonując bardzo osobliwy ruch. Nie zważa na pogardliwe spojrzenia wścibskich sąsiadów i nie poddaje się nawet w chwilach największej słabości. Motywacji dodaje mu pewne zdjęcie, jednak tajemnicą jest czyją podobiznę przedstawia.  

Dlaczego starszy pan trenuje z takim uporem? Wszystko staje się jasne w ostatnich chwilach reklamy. Obejrzycie ją poniżej. 

Reklamie firmy DocMorris towarzyszy przesłanie, które głosi: 

Tego roku najlepszym prezentem jest nasze zdrowie. Właśnie dlatego twoje zdrowie jest bliskie także naszemu sercu. Po to, abyś w święta mógł zająć się tym, co w życiu naprawdę ważne - spędzić beztroski czas z rodziną i bliskimi. 

Do tej pory świąteczna reklama niemieckiej sieci aptek została wyświetlona na YouTubie prawie 7,5 mln razy. Filmik stał się viralem także na Twitterze, a internauci są zgodni – to jedna z najbardziej wzruszających rzeczy, jaką obejrzycie w tym roku. 

Nie byłem pewien dokąd to zmierza, ale teraz... Płaczę. 

Zazwyczaj nie jestem fanem sentymentalnych świątecznych reklam, ale niemiecka apteka DocMorris to prawdziwy zwycięzca. 

Ta reklama rozłożyła mnie na łopatki i sprawiła, że rozpłakałam się przy swoim biurku w pracy. Pokazałam ją trzem współpracownikom i wszyscy się popłakali. Jest absolutnie urocza. 

Podoba wam się ta świąteczna reklama od DocMorris? 

Zobacz również: „Kevin sam w domu” 30 lat później. Pomysł na sequel tego internauty robi furorę!

Polecane wideo

Velvet nails. Aksamitne paznokcie to urzekający manicure wprost stworzony na Święta
Velvet nails. Aksamitne paznokcie to urzekający manicure wprost stworzony na Święta - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.12.2020 11:40
nie ma to jak ordynarne lokowanie produktu
odpowiedz
Magda (Ocena: 5) 16.12.2020 14:15
Piękna ta reklama. Kiedyś też miałam reklamę w regionalnej telewizji ale nie przyniosła mi wielu klientów. Wystarczyło, że pojawiłam się na targach remadays i firma ruszyła jak z kopyta.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie