10 piosenek z 2020 roku, które wypada znać. Podobno nie mają sobie równych

Istnieje spora szansa, że wpadną Ci w ucho.
10 piosenek z 2020 roku, które wypada znać. Podobno nie mają sobie równych
Fot. Unsplash (Namroud Gorguis)
30.12.2020

Ten rok przejdzie do historii jako wyjątkowo trudny i niebezpieczny moment w historii. Co nie oznacza, że w minionych miesiącach nie wydarzyło się nic dobrego. Ten ranking ma być na to najlepszym dowodem.

Zobacz również: 10 filmów, których wstyd nie znać. Podobno każdy powinien je obejrzeć

Krytycy muzyczni brytyjskiego dziennika „The Guardian” stworzyli listę najlepszych piosenek 2020 roku, które jeszcze długo z nami pozostaną. Chodzi o utwory nie tylko bardzo popularne, ale po prostu dobre. Tak bardzo, że teoretycznie powinny spodobać się wszystkim.

Czy trafiają także w twoje gusta? Zajrzyj do galerii, gdzie możesz przesłuchać pierwszej dziesiątki zestawienia. Spróbuj wskazać utwór, który zupełnie ci się nie podoba. To może być naprawdę trudne.

Zobacz również: Obejrzyj te filmy, jeśli masz problem z zaśnięciem. Uznano je za najnudniejsze

Polecane wideo

10 filmów, których wstyd nie znać. Podobno każdy powinien je obejrzeć
10 filmów, których wstyd nie znać. Podobno każdy powinien je obejrzeć - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Monika (Ocena: 5) 30.12.2020 22:50
Cześć panowie, jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89
odpowiedz
TerrySchultz (Ocena: 5) 30.12.2020 16:47
Zacznij zarabiać 82 $ / godzinę za pracę online z domu przez kilka godzin każdego dnia ... Otrzymuj regularne płatności co tydzień ... Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer, łącze internetowe i trochę wolnego czasu....... 𝘄𝗼𝗿𝗸𝗿𝗲𝘃𝗶𝗲𝘄𝘀𝟭𝟬.𝗰𝗼𝗺
odpowiedz

Polecane dla Ciebie