Reżyserka „365 dni” zekranizuje kolejną powieść erotyczną. To amerykański bestseller

Podobno jest jeszcze odważniejsza niż przygody Laury i Massimo.
Reżyserka „365 dni” zekranizuje kolejną powieść erotyczną. To amerykański bestseller
Fot. materiały prasowe
27.11.2020

Film “365 dni” budził wiele kontrowersji jeszcze na długo przed oficjalną premierąCzytelnicy Blanki Lipińskiej wiedzieli, czego mogą się po nim spodziewać, ponieważ produkcja miała być ekranizacją powieści o tym samym tytule. Sama autorka wielokrotnie podkreślała w mediach, że w historii polskiej kinematografii nie było jeszcze filmu z tak odważnymi scenami intymnymi. 

Zobacz również: Blanka Lipińska zdradziła datę premiery kolejnej części „365 dni”. „Wiadomość do wszystkich krytyków, niestety wracamy”

Mimo wielu krytycznych, by nie powiedzieć miażdżących opinii “365 dni” odniosło olbrzymi sukces - zarówno w Polsce jak i za granicą. Film stał się hitem w wielu zagranicznych oddziałach Netflixa, a internauci zwariowali zwłaszcza na punkcie Michele Morrone, który wcielił się w rolę mafiosa Massimo. Nie dziwi więc, że twórcy “365 dni” postanowili pójść za ciosem i podjęli pracę nad kolejnymi ekranizacjami erotycznej sagi Blanki Lipińskiej.  

Na razie nie wiadomo, czy następna część “365 dni” także zostanie wyreżyserowana przez Barbarę Białowąs, która stanęła za kamerą podczas pracy nad pierwszym filmem. Ale jeśli nawet tak się nie stanie polska reżyserka nie może narzekać na brak ofert. Białowąs zekranizuje kolejną powieść erotyczną - tym razem w Stanach Zjednoczonych. 

Reżyserka „365 dni” zekranizuje kolejną powieść erotyczną 

Barbara Białowąs wyreżyseruje adaptację pierwszej powieści z cyklu “The Enthrall Sessions autorstwa Vanessy Fewings. Książki amerykańskiej autorki zostały wydane także w Polsce. Seria nosi tytuł “W więzach uczuć”, a pierwszy tom został przetłumaczony jako “Wyzwanie”. Saga Vanessy Fewings odniosła olbrzymi sukces w Stanach Zjednoczonych i z miejsca stała się bestsellerem.  

O czym opowiada pierwszy tom z cyklu “The Enthrall Sessions”? To historia Mii Lauren, młodej kobiety, która zaczyna pracę w sekretnym i elitarnym klubie nocnym w Los Angeles. Nawiązuje intensywny romans z jego właścicielem, genialnym psychiatrą Cameronem Colemleczącym swoich pacjentów niekonwencjonalnymi metodami seksualnymi. Z czasem okazuje się, że Mia jest uwikłana w wyjątkowo niebezpieczny miłosny trójkąt.  

Jestem bardzo podekscytowana, że reżyserką filmu “Enthrall” zostanie właśnie Barbara Białowąs. Podzieliła się ze mną swoją wizją i wiem, że fani sagi będą zachwyceni 

- mówiła w rozmowie z portalem deadline.com autorka powieści, Vanessa Fewings. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vanessa Fewings (@vanessafewings)

Serwis cytuje też wypowiedź samej Białowąs, która miała opisać ekranizowaną przez siebie historię jako “fascynującą i mocną”. 

Na razie nie znane są dalsze szczegóły tej współpracy. Nie wiadomo też, kiedy film ujrzy światło dzienne. Warto jednak dodać, że seria “The Enthrall Sessions” liczy sobie aż osiem powieści. Można się więc spodziewać, że w przypadku sukcesu pierwszej produkcji twórcy będą chcieli przenieść na duży ekran kolejne części sagi. 

Zobacz również: To właśnie ona miała zagrać Olgę w „365 dniach”. Dlaczego aktorka odmówiła Blance Lipińskiej?

Polecane wideo

Przystojniacy z filmu „365 dni”
Przystojniacy z filmu „365 dni” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie