Serialowa księżna Diana o najtrudniejszej scenie w „The Crown”. Aktorka musiała być hospitalizowana

Emma Corrin o mało nie przypłaciła tych ujęć życiem.
Serialowa księżna Diana o najtrudniejszej scenie w „The Crown”. Aktorka musiała być hospitalizowana
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/thecrownnetflix)
17.11.2020

„The Crown” to jeden z najchętniej oglądanych seriali wyprodukowanych przez Netflix. Opowiada historię życia i panowania królowej Elżbiety II. W pierwszym sezonie produkcji poznajemy Elżbietę jako młodą księżniczkę, przygotowującą się do ślubu z ukochanym Filipem, księciem Danii i Grecji. Życie przyszłej monarchini drastycznie się zmienia, gdy po nagłej śmierci ojca, króla Jerzego VI, z dnia na dzień musi zasiąść na brytyjskim tronie.  

Zobacz również: Polka pojawi się w serialu „The Crown”! Zagra samą księżną Dianę

Po pierwszych dwóch sezonach twórcy “The Crown” całkowicie zmienili obsadę. Młodszych aktorów zastąpili ci ze starszego pokolenia, którzy wcielili się w role Windsorów w dojrzalszym wieku. Jednocześnie od trzeciej serii opowieść skupia się już nie tylko na Elżbiecie II, ale także na jej dzieciach, zwłaszcza następcy tronu, księciu Karolu i jego trudach w poszukiwaniu idealnej kandydatki na żonę. Niedawno serial “The Crown” powrócił z czwartym sezonem, w którym poznajemy zupełnie nowych bohaterów - w tym młodziutką Dianę Spencer, przyszłą księżną Walii.  

To właśnie postać Lady Di wzbudza najwięcej emocji w widzach z całego świata. Fani “The Crown” są zachwyceni także aktorką, która sportretowała Dianę, czyli Emmą Corrin. Zwracają uwagę na jej uderzające podobieństwo do żony księcia Karola. Dzięki swojej ostatniej roli Corrin jest dziś na ustach całego świata. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka opowiedziała o pracy na planie “The Crown”. Zdradziła, że jedna ze scen zakończyła się dla niej interwencją ze strony lekarzy. 

UWAGA! Dalsza część tekstu może zawierać spoilery. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

Emma Corrin trafiła do szpitala po kręceniu sceny w „The Crown”

Emma Corrin opowiedziała o scenie, która okazała się dla niej najtrudniejsza podczas pracy nad produkcją “The Crown”. Chodzi o ujęcia kręcone na basenie w Hiszpanii. Ekipa serialu spędziła w tym kraju dwa miesiące. W jednym z wywiadów 24-letnia aktorka wyznała, że była to dla niej najlepsza część pracy nad produkcją Netflixa – z jednym “małym” wyjątkiem. Pobyt w Hiszpanii o mało nie zakończył się dla niej tragicznie. 

Choruję na astmę i od jakiegoś czasu czułam się źle, miałam ostry kaszel. Razem z chłopcami wcielającymi się w Williama i Harry’ego kręciliśmy sceny w lodowatym basenie. Była to dla mnie najtrudniejsza scena, ponieważ musiałam dosłownie utrzymać się przy życiu w wodzie, a do tego utrzymać przy życiu 5-letniego “Harry’ego” po tym jak okazało się, że on nie potrafi pływać! 

- wspominała Emma Corrin. 

Na szczęście ostatecznie ekipie udało się nakręcić wspomnianą scenę. Jednak ujęcia odbiły się bardzo negatywnie na zdrowiu młodej aktorki 

Tamtej nocy mieliśmy wsiąść w samolot i wrócić do Wielkiej Brytanii. Po drodze na lotnisko wstąpiliśmy do szpitala po moje antybiotyki. Lekarze podali mi tlen i powiedzieli: “Nie możemy pani wypuścić, pani poziom tlenu jest dramatycznie niski”. Zostałam hospitalizowana. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Crown (@thecrownnetflix)

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Emma Corrin opuściła hiszpański szpital bogatsza o zabawną anegdotkę. 

Pamiętam, że pielęgniarki zorientowały się, jaką gram rolę i mówiły: “Wiemy, że gra pani księżną Dianę. Czy chce pani, żebyśmy założyły pani papierową torbę na głowę, żeby nikt pani nie rozpoznał?”. Mówiły to wszystko łamaną angielszczyzną! 

- śmiała się Emma Corrin w jednym z wywiadów. 

Spodziewaliście się, że to właśnie ta scena z nowego sezonu “The Crown” była najtrudniejsza dla serialowej Diany? Mieliście już okazję obejrzeć nowe odcinki tego serialu? 

Zobacz również: Absolutne TOP 10 roku 2020. Co najchętniej oglądaliśmy na Netflixie?

Polecane wideo

Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal
Ludzkie oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Te zdjęcia wywołały skandal - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie