Urocza powieść na jesienne wieczory: „Miłość u Tiffany`ego”

Zaparz ulubioną herbatę, przykryj kocem i wygodnie rozłóż na kanapie. A potem sięgnij po tę książkę!
Urocza powieść na jesienne wieczory: „Miłość u Tiffany`ego”
Fot. Pinterest / mat. prasowe
10.11.2020

Też uważasz, że czytanie książek jesienią jest wyjątkowo przyjemne? My zazwyczaj siadamy wtedy wygodnie na kanapie lub fotelu, przykrywamy miękkim kocem i popijamy aromatyczną herbatę. Tobie polecamy dokładnie to samo!

A po jakie nowości wydawnicze warto sięgnąć w listopadzie? Nam ostatnio wpadła w ręce urocza powieść Karen Swan „Miłość u Tiffany`ego”. Jeśli jesteś romantyczką i uwielbiasz książki o miłości, ta lektura powinna bardzo ci się spodobać.

Zobacz także: Ten serial ma szansę stać się nowym hitem Netflixa. Recenzenci z całego świata zachwycają się polskim aktorem

O czym jest książka „Miłość u Tiffany’ego”? Opis fabuły

Trzy miasta. Trzy pory roku. Trzy przyjaciółki, które pomogą Cassie odnaleźć się na nowo.

Cassie ustatkowała się zbyt młodo, wychodząc za pierwszego chłopaka, z którym spotykała się na poważnie. Po dziesięciu latach małżeństwa zostaje zdradzona i jest załamana. Ponieważ jej małżeństwo legło w gruzach, a ona nie ma pracy ani własnego domu, musi odnaleźć dla siebie miejsce na świecie i dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest.

Tak zaczyna się ekscytująca roczna podróż Cassie, która opuszcza swoją kryjówkę na szkockiej wsi, by zamieszkać kolejno u trzech oddanych przyjaciółek w najpiękniejszych miastach świata: Nowym Jorku, Paryżu i Londynie. Zamieniając szkockie mokradła i nijaki styl na ekskluzywne przyjęcia, świat mody i… diety odchudzające, Cassie stara się dopasować do rozmiaru każdej z tych metropolii i znaleźć swoją życiową ścieżkę oraz mężczyznę, który mógłby jej na tej ścieżce wiernie towarzyszyć. Nie obędzie się bez przygód i miłych niespodzianek, także od Tiffany’ego…

„Miłość u Tiffany’ego” to wciągająca, dowcipna i ciepła powieść, która pozwala oderwać się od szarej codzienności i zanurzyć w świecie wielkomiejskich atrakcji, eleganckich strojów i interesujących mężczyzn. Czy ktoś jest w stanie się temu oprzeć?

miłość u tiffany`ego

Polecane wideo

Horoskop miłosny na listopad
Horoskop miłosny na listopad - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.11.2020 09:58
oooo lubie takie ksiazeczki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie