Darmowy weekend na Netflixie. Kto będzie mógł skorzystać z tej opcji?

Netflix jak nikt potrafi przyciągać do siebie nowych odbiorców.
Darmowy weekend na Netflixie. Kto będzie mógł skorzystać z tej opcji?
Fot. Unsplash
27.10.2020

W dobie pandemii koronawirusa oraz spowodowanych nią obostrzeń nasze życie w jeszcze większym stopniu przeniosło się do InternetuDo tej pory mieliśmy wybór czy chcemy spotykać się z bliskimi twarzą w twarz czy też za pośrednictwem komunikatorów online. Dziś kontakt z rodziną i przyjaciółmi przez telefon czy połączenia wideo często siłą rzeczy wypiera tradycyjne spotkania.  

Zobacz również: Netflix udostępnia swoje kultowe filmy i seriale za darmo! Co obejrzysz bez zakładania konta?

Podobnie jest w przypadku sfery rozrywki i kultury. Wprawdzie póki co kina nie zostały zamknięte, ale obowiązują w nich limity liczby widzów oraz ścisły reżim sanitarny. W dobie pandemii o wielkim zysku mogą natomiast mówić właściciele platform streamingowych, takich jak chociażby Netflix. Coraz więcej osób decyduje się zamienić wypad do kina na seans w domowym zaciszu. 

Trzeba przyznać, że Netflix doskonale wie jak przyciągnąć do siebie nowych odbiorców i skłonić ich do założenia konta w serwisie. Niedawno pisaliśmy o tym, że platforma udostępniła swoje wybrane filmy i seriale zupełnie za darmo, żeby niezdecydowani mogli “posmakować” ich oferty. Teraz Netflix idzie o krok dalej i oferuje darmowy weekend. Na czym polega ta oferta i kto będzie mógł ją wypróbować? 

Netflix dostępny za darmo w weekend. Gdzie obowiązuje promocja?

Uważamy, że nadanie każdemu w tym kraju dostępu do Netflixa za darmo przez weekend będzie świetnym sposobem na zapoznanie się z niesamowitymi historiami, które oferujemy oraz z serwisem i tym, w jaki sposób on działa. Mamy nadzieję, że wiele tych osób założy konto w naszym serwisie 

- mówił Greg Peters, dyrektor operacyjny i dyrektor do spraw produktu Netflixa. Jaki kraj miał na myśli? Chodzi o Indie, w których platforma upatruje rejonu kolejnej ekspansji. Obecnie największymi rywalami serwisu streamingowego w tym kraju są Disney i Amazon. Przedstawiciele Netflixa liczą na do, że darmowy dostęp do filmów i seriali pozwoli im stać się głównym graczem także na indyjskim rynku. 

Mieszkańcy Indii będą mogli korzystać z oferty Netflixa przez 48 godzin zupełnie za darmo od 4 grudnia 2020 rokuJeżeli poczuliście się rozczarowali, że darmowy weekend na Netflixie nie będzie obowiązywał w Polsce mamy dla was kolejną informację. Przedstawiciele platformy zapowiadają, że jeżeli testy w Indiach wypadną pomyślnie przyjrzą się możliwości rozszerzenia tej oferty także na inne kraje. 

Skorzystalibyście z opcji darmowego weekendu na Netflixie? 

Zobacz również: Październik na Netflix. Seriale z dreszczykiem idealne na Halloween i oscarowe filmy

Polecane wideo

Francuski przystojniak z Netflixa, dla którego dziewczyny tracą głowę. Kim jest Lucas Bravo?
Francuski przystojniak z Netflixa, dla którego dziewczyny tracą głowę. Kim jest Lucas Bravo? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 27.10.2020 07:34
.......
odpowiedz

Polecane dla Ciebie