Fani serialu „Emily w Paryżu” oburzeni. Wyszło na jaw, ile lat ma główna bohaterka

Lily Collins wyznała w jednym z wywiadów, ile lat ma główna postać serialu, czyli grana przez nią Emily. W Sieci zawrzało.
Fani serialu „Emily w Paryżu” oburzeni. Wyszło na jaw, ile lat ma główna bohaterka
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/netflixpl/ & https://www.instagram.com/lilyjcollins/)
20.10.2020

Ostatnio zrobiło się bardzo głośno o nowym serialu Netflixa „Emily w Paryżu”. Fabuła, opowiadająca o losach Emily Cooper, rezolutnej Amerykanki, która nagłym zrządzeniem losu otrzymuje ofertę pracy w Paryżu i przeprowadza się tam, by rozpocząć karierę we francuskiej agencji marketingowej, wywołała – delikatnie mówiąc – wściekłość u rodowitych Francuzów. Stwierdzili oni, że ich kraj został w serialu zaprezentowany groteskowo, a każdy odcinek powiela krzywdzące stereotypy na temat Francji. Więcej o tym pisałyśmy tutaj: „Emily w Paryżu”. Serialowy kicz czy idealna propozycja na jesień? (Sonda)

Mimo to serial ma na świecie o wiele więcej fanów niż przeciwników. Również w naszej sondzie aż 80% z głosujących osób stwierdziło, że „Emily w Paryżu” bardzo im się podobała.

Teraz jednak produkcja w reżyserii Darrena Stara ponownie wywołała kontrowersje, a wszystko za sprawą wywiadu, którego niedawno udzieliła odtwórczyni głównej roli, Lily Collins.

Ile lat ma główna bohaterka serialu „Emily w Paryżu”?

Lily Collins, która ma 31 lat, w jednym z wywiadów została zapytana o to, w jakim wieku jest grana przez nią bohaterka.

Aktorka zaznaczyła, że nie przypisali jej konkretnej liczby. „Może to jej pierwszy rok po ukończeniu studiów. Powiedziałabym, że ma około 22 lata”.

- informuje glamour.pl.

To niewinne stwierdzenie wywołało w Sieci lawinę oburzonych komentarzy.

Fani na Twitterze słusznie zauważyli, że w serialu nie ma co prawda mowy o wielu głównej bohaterki, dowiadujemy się natomiast tego, że ma tytuł magistra marketingu i komunikacji. Niemożliwe jest więc to, że Emily ukończyła studia, zdobyła doświadczenie zawodowe (w firmie w Chicago pracuje rok) i miała skończone dopiero 22 lata. „Um @lilycollins, nie jestem pewna, jak ci to powiedzieć, ale 22-latka z tytułem magistra ORAZ odpowiednim doświadczeniem zawodowym jest albo geniuszem, który ukończył college w wieku 18 lat, albo kłamie na temat swojego wieku…”, brzmi jeden z komentarzy.

- czytamy na glamour.pl.

Zgadzacie się z tym?

Polecane wideo

Najbogatsza dziewczynka na Instagramie. Zawdzięcza to wyjątkowej urodzie
Najbogatsza dziewczynka na Instagramie. Zawdzięcza to wyjątkowej urodzie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 21.10.2020 13:25
Palnęła bez myślenia i ludziom odpierdala. Serio nie mają innych problemów?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2020 10:13
To tylko aktorka o inteligencji wody z kałuży. Bądźcie wyrozumiali.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie