„Listy do M. 4” - jest pierwsza zapowiedź! Kiedy film trafi na ekrany?

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów tej kultowej produkcji.
„Listy do M. 4” - jest pierwsza zapowiedź! Kiedy film trafi na ekrany?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tvn.pl/)
10.09.2020

“Listy do M.” to najpopularniejszy film świąteczny polskiej produkcji. Bożonarodzeniową komedię romantyczną w gwiazdorskiej obsadzie pokochały miliony widzów, a film tuż po premierze stał się prawdziwym hitem. Nie dziwi więc, że “Listy do M.” doczekały się już dwóch kontynuacji. 

Zobacz również: Blanka Lipińska zdradziła datę premiery kolejnej części „365 dni”. „Wiadomość do wszystkich krytyków, niestety wracamy”

Ostatnia część kinowego hitu świątecznego miała swoją premierę w 2017 roku. Ale to wcale nie koniec tej bożonarodzeniowej historii splatającej ze sobą losy wielu bohaterów, którzy na przestrzeni lat stali się ulubieńcami polskich widzów. Już wkrótce będziemy mogli przekonać się, co nowego wydarzyło się w ich życiu - niebawem w kinach pojawi się kolejna, czwarta już część “Listów do M.”. 

„Listy do M. 4” - pierwsza zapowiedź i przewidywana data premiery 

Dystrybutor “Listów do M. 4” opublikował w Sieci pierwsze oficjalne zdjęcia oraz krótką zapowiedź filmu. Obejrzycie ją poniżej. 

Co wydarzy się w czwartej części “Listów do M.”? 

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Mela (Tomasz Karolak), Szczepana (Piotr Adamczyk), Kariny (Agnieszka Dygant) i Wojciecha (Wojciech Malajkat) znów stanie na głowie… Między Karolinę (Magdalena Różczka) i Filipa (Borys Szyc) wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa (Danuta Stenka) upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę! 

- czytamy w oficjalnym opisie filmu.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cinema City (@cinemacitypl)

Wiadomo też, kogo zobaczymy w obsadzie filmu. Będą to m.in. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka. Do tych ulubieńców polskich widzów dołączą również zupełnie nowe twarze takie jak Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Janusz Chabior, Eryk Lubos i Vanessa Aleksander. 

Kiedy film “Listy do M. 4” pojawi się w kinach? Póki co oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, ale mówi się, że może to nastąpić jeszcze w listopadzie 2020 roku – czyli naprawdę niebawem! 

Czekacie na “Listy do M. 4”? 

Zobacz również: Top 10 filmów, które najchętniej oglądamy na Netflixie. Absolutne must-see na jesień!

Polecane wideo

To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował?
To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.09.2020 06:23
Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Już chyba dość?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2020 18:16
Hmm. Oby sie naprawde postarali bo z każdą kolejna częścią wychodzi coraz słabiej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie