Tych artystów młodego pokolenia warto znać. Poznaj talenty WHITE NOISE!

To absolutna elita twórców młodego pokolenia.
Tych artystów młodego pokolenia warto znać. Poznaj talenty WHITE NOISE!
fot. materiały prasowe
20.08.2020

White Noise to agencja kreatywna zajmująca się kształtowaniem wizerunku marek. Zespół WHITE NOISE zawsze na współpracę z młodymi utalentowanymi twórcami. Wśród nich znajdują się fotografowie, operatorzy, styliści, fryzjerzy, makijażyści, a także graficy, scenografowie reżyserzy ruchu. Poznajcie ich biografie, inspiracje oraz to, co sami mówią o swojej działalności.

Fotograf: Mateusz Tyszkiewicz

Zawodowo fotograf, życiowo spontaniczny perfekcjonista. Jego prace to żywy dialog zarówno między komercyjnym jak i artystycznym przekazem a techniką. Najczęściej fotografuje modę i ludzi a naturalne światło to ulubione narzędzie jego pracy. Pasjonat podróży, muzyki i designu. Mieszka w Warszawie, gdzie tworzy, pracuje i kocha.

Fot. Mateusz Tyszkiewicz / WHITE NOISE

Fotograf: Marcin Gąska

Jak sam o sobie mówi, pochodzi z egzotycznego miasta, jakim jest Sanok. Tworzy obrazy we wszelakich postaciach.

Fot. Marcin Gąska / WHITE NOISE

Fotograf: Filip Zawadzki

Mieszka i pracuje w Warszawie. Od niespełna 5 lat zajmuję się fotografią mody i portretu. Interesuję się sztuką, analizą światła filmowego oraz fotografią analogową. Inspirują go proste formy, naturalna uroda i malarstwo. Opisuję swój styl jako prosty, klasyczny. Jego prace zostały wyróżnione na 10. edycji Art & Fashion Forum, której przyświecało hasło “Different = Irreplaceable”, gdzie rolę kuratora wydarzenia objęło londyńskie SHOWstudio Nicka Knighta.

Fot. Filip Zawadzki / WHITE NOISE

Fotografka: Kristina Ivanich

Absolwentka Belarusian Collage of Fine Arts na wydziale Design oraz Politechniki Łódzkiej na kierunku Wzornictwo. Zawodowo fotografuje od 2 lat. Specjalizuje się w zdjęciach produktowych.

Fot. Kristina Ivanich / WHITE NOISE

Film: Gosia i Kasia Wojtala

Siostry bliźniaczki tworzące duet, scalający zainteresowania sztuką, kulturą i designem we wspólne projekty wizualne.W swoich pracach czerpią głównie inspiracje z lat 80 i 90, wykorzystując analogowy sprzęt zarówno w fotografii, jak i video. Podstawą zasadą dziewczyn jest dążenie do uzyskania autentycznego i surowego obrazu, wywołującego prawdziwe emocje.

Próbki ich prac znajdziecie tutaj.

Stylizacje: Anna Akińcza

Na stałe w Warszawie, urodzona w 1988 roku. Poczucie proporcji i kolorów rozwijała podczas studiów na Politechnice Wrocławskiej. Od 10 lat zajmuje się modą. Jest otwartą i kreatywną duszą, dbającą o detale. Inspiruje ją sztuka, architektura, podróże, stare czasopisma oraz zdjęcia wykonane przez jej rodziców.

Stylizacje Anna Akińcza / WHITE NOISE, fot. materiały prasowe

Make Up: Łucja Siwek

Krótko ale intensywnie w świecie mody. Ciągle rozwija swoje umiejętności, szuka nowych wyzwań i doświadczeń. Ma bzika na punkcie zdrowej skóry i masażu twarzy. Obecnie działa w branży mody, urody, i muzyki. Make Up Artist z Warszawy.

Make Up Łucja Siwek / WHITE NOISE, fot. materiały prasowe

Fryzjer: Kajo Szwed

Pochodzący z Radomska, rocznik ’89. Z wykształcenia politolog, z niesamowitej zajawki: fryzjer męski, barber - już od 5 lat. Na co dzień spotkacie go w salonie Towarzystwo na Kredytowej 8. Największe inspiracje znajduje w ludziach, którzy siadają u niego na fotelu, z łatwością więc kreuje ich wizerunek.

Fryzjer Kajo Szwed / WHITE NOISE, fot. materiały prasowe

Fryzjer: Tomasz Mickiewicz

Bezkompromisowy, nie boi się wyzwań a w życiu codziennie podnosi sobie poprzeczkę o jeden szczebel wyżej. Kieruje się hasłem „do odważnych świat należy”. Najwiecej inspiracji do życia i pracy czerpie z podróży i ludzi których spotka na swojej drodze, to właśnie ludzie ładują jego baterie do dalszego działania. Na codzień pracuje w salonie Frizz Me, gdzie pod hasłem „fryzura bez kasku” wydobywa naturalne piękno człowieka.

Fryzjer Tomasz Mickiewicz / WHITE NOISE, fot. materiały prasowe

Sztuki wizualne: Wojciech Szczot

Zabawki bardzo szybko zamienił na papier i ołówek. Jako 6-latek szkicował postacie z komiksów i filmów animowanych, jako 13- latek tworzył już pierwsze strony internetowe i banery dla mniejszych lub większych firm. Pasję do projektowania odkrywał nie tylko w grafice, ale i w architekturze, której uczył się na prywatnej uczelni. W Warszawie zapragnął być dziennikarzem. Współpracował z magazynami ELLE i Fashion Magazine. Stworzył autorski layout dla serwisu zajmującego się modą: FashionPost. Projektuje grafiki i zaproszenia dla polskich twórców i marek modowych. W jego pracach surrealizm przeplata się z aktualnymi trendami. Najlepiej czuje się w kolażach, a paletę kolorów zna na pamięć.

Kolaże Wojciech Szczot / WHITE NOISE, fot. materiały prasowe

Sztuki wizualne: Karolina Wojciechowska

Jest absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Studiowała na kierunku Grafika i Komunikacja Wizualna. Została wyróżniona za przez władze uczelni za jeden z najlepszych dyplomów 2017. Od 3 lat pracuje i mieszka w Warszawie.

Kolaż Karolina Wojciechowska / WHITE NOISE

Scenografia: Wiktor Borkowski

„Moja obserwacja świata i czujność wobec innych mają bezpośrednie przełożenie na każdą wykonana przeze mnie pracę. Interesuje mnie piękno w całym szerokim i złożonym tego słowa znaczeniu. Szukam harmonii i spokoju w miejscach, przedmiotach i ludziach. Od 2018 roku asystuję Ani Witko na planach czołowych polskich i światowych marek modowych. Współtworzyłem scenografię dla magazynów takich jak: Vogue, Numéro Russia, CAP 74024, Harper’s Baazar, Elle.”

Scenografia Wiktor Borkowski / WHITE NOISE, fot. materiały prasowe

Scenografia: Antoni Bielawski

Absolwent Wydziału Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Na co dzień zajmuje się wykonywaniem rzeczy nieoczywistych – tworzy elementy scenografii i rekwizyty. Zrobi i fioletową krew, metrową bryłę węgla, kostiumy-planety i stację kosmiczną jak u Lema. Specjalizuje się także w wyrobie biżuterii, a w czasie wolnym oddaje się pszczelarstwu.

Scenografia Antoni Bielawski / WHITE NOISE, fot. materiały prasowe

Reżyser ruchu: Michał Kot

Urodzony w roku 1988 w Szczecinie, na stałe w Warszawie. Na kurs tańca zaprowadziła go mama, jak sam mówi „siła”. Od tamtej pory tańczy zdobywając międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Tańczył na deskach Opery Narodowej w operze Traviata w reżyserii Mariusza Trelińskiego. Od 6 lat instruktor i tancerz w Egurrola DANCE Studio. Pasje do tańca łączy z modą. 

Ruch Michał Kot / WHITE NOISE, fot. materiały prasowe

 

Materiał powstał we współpracy z WHITE NOISE.

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie