To już pewne! Kto zostanie nowym jurorem 11. edycji „The Voice of Poland”?

„Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu” - wyznała ceniona artystka.
To już pewne! Kto zostanie nowym jurorem 11. edycji „The Voice of Poland”?
fot. Facebook (@voiceofpoland)
22.07.2020

Wyczekiwany przez widzów program muzyczny ma wrócić na antenę TVP2 już we wrześniu. W sierpniu ruszają przygotowania i nagrania do 11. edycji „The Voice of Poland” w którym po raz kolejny wokaliści o najlepszych głosach w Polsce zaprezentują swoje umiejętności podczas przesłuchań w ciemno. Na oficjalnej stronie VoP pojawiła się już informacja kto tym razem zajmie miejsce wśród jury. 

Zobacz również: Małgorzata Kożuchowska i Misiek Koterski wcielą się w małżeństwo Gierków

Stacja brała pod uwagę dwie największe gwiazdy muzyki pop-rockowej: Beatę Kozidrak i Małgorzatę Ostrowską. Finalnie to jednak artystka jazzowa zwyciężyła i to ona zasiądzie w jurorskim fotelu w nowym sezonie. 

The Voice of Poland: nowy juror

To nie będzie pierwszy raz, kiedy jurorka spotka się z uczestnikami słynnego talent show. W grudniu 2019 roku oceniała już wokalistów pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”. To właśnie wtedy jej drużyna doszła do samego finału i wygrała program. Artystka przyznaje jednak, że bycie trenerką młodzieży będzie zupełnie innym doświadczeniem.

Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu. Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu

- wyznała przyszła jurorka 11. edycji, jak cytuje kozaczek.pl.

Pełny skład będziemy mogli poznać dopiero w połowie sierpnia, choć w sieci krążą plotki i przypuszczenia, że będą to nierozłączni z programem Tomson i Baron, Kamil Bednarek, Edyta Górniak, a nawet Michał Szpak, który deklarował chęć udziału w kolejnej edycji.

Urszula Dudziak w jury programu

Nowa jurorka jest znakomitą wokalistką oraz kompozytorką muzyki jazzowej, więc z pewnością będzie mogła podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Choć znana jest głównie ze swojego hitu „Papaya” z 1976 roku, to ma za sobą znacznie szerszy dorobek artystyczny. Gwiazda ma na swoim koncie ponad 50 albumów muzycznych! W przeszłości była związana z legendą polskiego jazzu, muzykiem Michałem Urbaniakiem. 

To już oficjalne‼️ Urszula Dudziak, jedna z najlepszych i najsłynniejszych wokalistek jazzowych, nowym Trenerem w 11. edycji The Voice of Poland

- pojawiło się na oficjalnej stronie programu. 

Zdania są jednak podzielone. Niektórzy uważają, że diwa świetnie sprawdzi się w roli mentorki młodych talentów, inni z kolei komentują, że Urszula Dudziak owszem, jest wspaniałą artystką i pasowała do składu „The Voice Senior”, ale w tej roli raczej sobie nie poradzi. Widzowie tęsknią też za Marysią Sadowską i Michałem Szpakiem, a w fotelu mieli nadzieję zobaczyć prędzej Alicję Majewską.

„Pani Ula jest fajna, ale do programu przychodzą młodzi ludzie, którzy jednak chcą współpracować z osobami w swoim wieku, a nie z 77 letnią kobietą. W Senior była ok. A tutaj dałbym kogoś młodszego”

- czytamy w komentarzach.

Myślicie, że to dobra decyzja?

Urszula Dudziak w fotelu jurora

Zobacz również: Barbara Kurdej-Szatan o polskiej wersji „Pretty woman”. Kto wcieli się w role głównych bohaterów?

Polecane wideo

Finaliści „Top Model”: jak wyglądało ich życie przed programem?
Finaliści „Top Model”: jak wyglądało ich życie przed programem? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie