Cinema City nareszcie otwiera kina. Na widzów czekają wyjątkowe promocje

Tęskniliście za filmami na dużym ekranie?
Cinema City nareszcie otwiera kina. Na widzów czekają wyjątkowe promocje
fot. Facebook (@CinemaCityPoland)
21.07.2020

Decyzja o otwarciu dużej sieci kin w okresie, kiedy epidemia jeszcze całkowicie nie wygasła, to duży krok i spore ryzyko. To dlatego tak długo czekaliśmy na oficjalną informację o otwarciu Cinema City. Na całym świecie multipleksy ruszyły dużo później niż kina studyjne, ale za to z repertuarem we wszystkich formatach: IMAX, 4DX oraz VIP. Po takim czasie szczególnie docenimy magię kina na wielkim ekranie. Kiedy będziemy mogli wybrać się do Cinema City i jakie niespodzianki na nas czekają?

Zobacz również: Nie możesz zdecydować się na film? Netflix wprowadza pomocną funkcję

Otwarcie Cinema City: Kiedy?

Do ulubionej sieciówki będziemy mogli wybrać się już w najbliższą środę. 22 lipca 2020 Cinema City uruchomi wszystkie swoje sale kinowe. Z tej okazji na widzów czeka dużo niespodzianek i promocji.

22 lipca to dla nas i naszych widzów długo wyczekiwany dzień. Dyskusje jakie toczyły się na naszych profilach w mediach społecznościowych pokazują, jak bardzo Polacy tęsknią za wyjściami do kina. Cieszymy się, że możemy ponownie powitać klientów w naszych salach kinowych. Wiemy jak długo czekali na możliwość przeżywania emocji filmowych na najwyższym poziomie

- wyznała Katarzyna Opertowska, dyrektor marketingu Cinema City Poland, jak cytuje Rzeczpospolita.

cinema city

Tańsze bilety do Cinema City

Z racji ponownego otwarcia, Cinema City oferuje swoim klientom bilety na wybrany repertuar w cenie 14,90 zł. W ramach promocji obejrzymy m.in. takie perełki jak „Dunkierka”„1917” czy „Mroczny Rycerz”, a na tych, którzy nie zdążyli obejrzeć polskich hitów na dużym ekranie, czeka projekcja filmów „Boże Ciało” i „Sala samobójców. Hejter” w reżyserii Jana Komasy.

Z okazji otwarcia niespodzianki czekają również na najmłodszych widzów. W ramach sezonu wakacyjnego Cinema City przygotowało dla nich cały wachlarz filmów animowanych„Scooby-Doo!”„Wiking i Magiczny Miecz” oraz starsze produkcje Disneya, takie jak kultowy „Zwierzogród” czy „Aladyn”.

Dla tych, którzy chcą poczuć się wyjątkowo, czeka ulepszony pakiet VIP light. Dzięki niemu widzowie będą mogli oglądać filmy na wygodnych, regulowanych, skórzanych fotelach oraz korzystać z kinowego baru bez limitu. Takie atrakcyjne strefy VIP znajdziemy w Cinema City Wroclavia we Wrocławiu oraz Cinema City Bonarka w Krakowie.

22 Lipca po tak długiej rozłące zjemy razem odrobinę za dużo popcornu 🍿😉

- ogłosiło Cinema City na oficjalnym profilu. Nareszcie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kasiu, 22 Lipca po tak długiej rozłące zjemy razem odrobinę za dużo popcornu #PremieraKina #22Lipca #Otwieramy

Post udostępniony przez Cinema City (@cinemacitypl)

Jaki film najbardziej chcecie zobaczyć?

Zobacz również: Małgorzata Kożuchowska i Misiek Koterski wcielą się w małżeństwo Gierków

Polecane wideo

Najlepsze muzyczne sceny w historii kina. Na ich widok można dostać gęsiej skórki, a nawet wzruszyć się do łez
Najlepsze muzyczne sceny w historii kina. Na ich widok można dostać gęsiej skórki, a nawet wzruszyć się do łez - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie