Małgorzata Kożuchowska i Misiek Koterski wcielą się w małżeństwo Gierków

Metamorfoza roku! Szykuje się rola ich życia?
Małgorzata Kożuchowska i Misiek Koterski wcielą się w małżeństwo Gierków
fot. Instagram (instagram.com/malgorzatakozuchowska_, instagram.com/misiekkoterski)
17.07.2020

Małgorzata Kożuchowska i Misiek Koterski zagrają główne role w filmie biograficznym o Edwardzie Gierku. Zdjęcia startują na dniach, a aktorzy przeszli w tym celu prawdziwą metamorfozę! W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia charakteryzacji. Tym razem na zawsze zerwą łatki swoich poprzednich ról. Czy będą to wcielenia ich życia? Przekonamy się wkrótce.

Zobacz również: Barbara Kurdej-Szatan o polskiej wersji „Pretty woman”. Kto wcieli się w role głównych bohaterów?

Małgorzata Kożuchowska i Misiek Koterski w roli Gierków

Kontrowersyjny polityk, ikona PRL-u, postać niejednoznaczna i wielowymiarowa. Człowiek, który chciał otworzyć Polskę na Zachód, jednak porzucił kraj w fatalnej sytuacji gospodarczej. To właśnie rolę Edwarda Gierka powierzono Miśkowi Koterskiemu. To będzie trudne zadanie, ale i być może szansa życia.

W rolę jego żony, Stanisławy Gierek, kapryśnej miłośniczki luksusu, wcieli się z kolei Małgorzata Kożuchowska. Aktorka będzie miała możliwość raz na zawsze zerwać z łatką "Hanki", przypiętej jej po udziale w serialu "M jak miłość".

Kochała futra i drogie dodatki, a natapirowany kok miał jej dodawać wzrostu. Modnisia, kapłanka domowego ogniska, gospodyni, która potrafiła mocno ryknąć. A on- postawny, silny facet, twardy jak skala, symbol bajecznego luksusu made in Poland, ale na kredyt, z lat 70., uosobienie pozornego otwarcia Polski i Polaków na świat i spełnienia marzeń o światowym życiu. Do czasu. To może być ciekawa opowieść. BRAWO!!! Niech ktoś zrobi mocny i uczciwy film o tych barwnych, trudnych, naiwnych i napędzanych zagranicznymi pożyczkami i marzeniami o innym świecie czasach. Jakże podobnych do dzisiejszych. Potrzebujemy tej historii, bo opowiada o naszym charakterze jak w soczewce. Zastaw się a postaw się, resztę zrobimy jakoś jutro, liczy się tylko dzisiaj, a dzisiaj ma być na bogato

- napisała na swoim profilu Karolina Korwin-Piotrowska.

Zdjęcia ruszają niebawem, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia charakteryzacji aktorów.

Metamorfoza roku

Aktorów czeka na planie prawdziwe poświęcenie. Misiek Koterski zdradził, że specjalnie dla tej roli przytył aż... 17 kilogramów! U jego boku prawdopodobnie zagrają też Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha i Mikołaj Roznerski. Zdania obserwatorów co do wyboru aktorów są podzielone. Jedni uważają, że Kożuchowska jest zbyt filigranowa jak na pokaźną żonę polityka, a inni, że aktorzy zostali dopasowani idealnie i nie mogą doczekać się ekranizacji.

Towarzysze!!! To już oficjalnie, w końcu mogę wam zdradzić, do jakiej roli te wszystkie przygotowania i dodatkowe kilogramy (aż 17). Przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze!!! Przedstawiam wam pierwszego sekretarza KC PZPR towarzysza Edwarda Gierka. Ale to nie koniec niespodzianek. Moją żonę Stanisławę Gierek zagra jedyna, niepowtarzalna Małgorzata Kożuchowska! Na resztę obsady musicie jeszcze chwilę poczekać . Za dwa tygodnie ruszają zdjęcia, trzymajcie za mnie kciuki! Pomożecie???

- napisał na Instagramie podekscytowany Misiek, nawiązując do słynnej kwestii polityka.

Zdjęcia początkowo miały odbyć się wiosną, ale z powodu pandemii koronawirusa plany uległy zmianie. Premierę filmu "GIEREK" zaplanowano na przyszły rok i to nie bez powodu, bo właśnie w 2021 roku przypadać będzie 20. rocznica śmierci Edwarda Gierka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Towarzysze !!! To już oficjalnie , w końcu mogę wam zdradzić do jakiej roli te wszystkie przygotowania i dodatkowe kilogramy ( aż 17 ) ,przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze !!! Przedstawiam wam pierwszego sekretarza KC PZPR towarzysza Edwarda Gierka . Ale to nie koniec niespodzianek moja żonę Stanisławe Gierek zagra jedyna niepowtarzalna Małgorzata Kożuchowska Na resztę obsady musicie jeszcze chwile poczekać . Za dwa tygodnie ruszają zdjecia , trzymajcie za mnie kciuki Pomożecie ??? #gierek #nowyprojekt #nowyfilm #prawdziwahistoria #najlepszyfilm #kino #movie #truestory #bestactor #globalstudio # Produkcja : @globalstudio.film Reżyseria i zdjecia : Bracia Węgrzyn Tutaj mozecie dowiedzieć trochę więcej o tej produkcji https://kobieta.onet.pl/michal-koterski-w-roli-gierka-mamy-zdjecia-z-planu-filmowego/515cvm8

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Jesteście ciekawi efektu końcowego?

Zobacz również: 9 niewiarygodnych sztuczek, jakimi filmy fałszują rzeczywistość

Polecane wideo

Jak mieszka Małgorzata Socha? Ogromna kuchnia, stylowa łazienka i idealny salon
Jak mieszka Małgorzata Socha? Ogromna kuchnia, stylowa łazienka i idealny salon - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.07.2020 08:18
Gdzie filmy o Annie Jantar i Agnieszce Osieckiej?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie