Wielki sukces polskiego kina. „Sala samobójców. Hejter” trafi na Netflixa

Film nominowanego do Oscara Jana Komasy zobaczy cały świat!
Wielki sukces polskiego kina. „Sala samobójców. Hejter” trafi na Netflixa
Fot. Kino Świat
15.05.2020

Film “Sala samobójców. Hejter” niestety nie gościł w polskich kinach przez długi czas. Już tydzień po oficjalnej premierze na początku marca 2020 roku wszystkie obiekty kultury, w tym właśnie kina, zostały zamknięte z powodu pandemii koronawirusa. I chociaż polski rząd stopniowo znosi obostrzenia w związku z COVID-19 wiele wskazuje na to, że na ponowne otwarcie kin trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Zobacz również: Miłość od nienawiści dzieli jedno kliknięcie. Oficjalny zwiastun thrillera „Sala samobójców. Hejter”

Na szczęście film nominowanego do Oscara Jana Komasy można obejrzeć bez wychodzenia z domu - “Sala samobójców. Hejter” jest dostępny na różnych platformach VOD (wystarczy uiścić niewielką opłatę). Co więcej, nawet mimo ograniczonej dystrybucji obraz Komasy zbiera pozytywne recenzje oraz wyróżnienia na całym świecie. Ostatnio film wygrał główną nagrodę festiwalu Tribeca Film Festival w sekcji International Narrative Competition (międzynarodowy konkurs narracyjny). 

Za sprawą tego olbrzymiego sukcesu filmem Jana Komasy zainteresował się sam Netflix, który postanowił wykupić prawa do polskiej produkcji. Tym samym film “Sala samobójców. Hejter” już niebawem trafi na Netflix, gdzie będą mogli oglądać go widzowie z całego świata.  

“Sala samobójców. Hejter” trafi na Netflixa 

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że dodajemy do katalogu Netflixa zwycięzcę Międzynarodowego Konkursu Narracyjnego na Festiwalu Tribecaczyli film “Sala samobójców. Hejter”, wyreżyserowany przez polskiego reżysera Jana Komasę 

- mówił przedstawiciel Netflixa w rozmowie z mediami. Dodał, że polska produkcja (pod angielskim tytułem “The Hater”) trafi do oferty Netflixa jeszcze w lipcu 2020 roku.

Co ciekawe, polscy widzowie będą musieli poczekać nieco dłużej, zanim będą mieli możliwość obejrzeć film Jana Komasy na Netflixie. Wszystko z powodu wymaganego okna czasowego, które musi minąć od kinowej premiery. “Sala samobójców. Hejter” zadebiutuje na polskim Netflixie dopiero w marcu 2021 roku. 

Co sądzicie o tym wyróżnieniu filmu Jana Komasy? Zdążyliście obejrzeć tę produkcję w kinie przed wybuchem pandemii? 

Zobacz również: Co za niespodzianka od Netflixa! Od dziś obejrzysz wszystkie filmy o Harrym Potterze

Polecane wideo

Boski przystojniak z Netflixa: Ma 195 cm wzrostu, wysportowane ciało i milion followersów
Boski przystojniak z Netflixa: Ma 195 cm wzrostu, wysportowane ciało i milion followersów - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.05.2020 14:06
Chore, ze dopiero za rok to wstawia na nf za ktorego i tak płacę słone pieniądze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie