Blanka Lipińska już nie na szczycie. Kogo Polacy chętniej czytają na kwarantannie?

Do niedawna "365 dni" było bestsellerem.
Blanka Lipińska już nie na szczycie. Kogo Polacy chętniej czytają na kwarantannie?
fot. Instagram (instagram.com/blanka_lipinska)
08.05.2020
Zuzanna Niedzielska

Odkąd w Polsce pojawiły się obostrzenia związane z koronawirusem, Polacy coraz chętniej sięgają po różne hobby i nowe zajawki, aby zagospodarować sobie czas spędzany w domu. Jednym z nich jest oczywiście oglądanie filmów i seriali, ale okazuje się, że chętnie sięgamy również po lektury. Ostatnim bestsellerem była książka Blanki Lipińskiej "365 dni", na podstawie której powstał erotyczny film. W tej chwili z trylogią wygrywa jednak pozycja innego polskiego autora. Domyślacie się, jakiego?

Zobacz też: Doda o kwarantannie z mężem: Kłóciliśmy się dwa razy częściej

Kogo Polacy czytają na kwarantannie?

Jeszcze nie tak dawno 3 pozycje z serii "365 dni" plasowały się najwyżej w rankingu salonów Empik.  Możliwe, że miało to powiązanie z ekranizacją pierwszej części powieści. Widzowie mogli obejrzeć kontrowersyjny film na początku lutego. Zamiast standardowej wizyty w kinie, Netflix zaproponował projekcję online. W czasach kwarantanny było to idealne rozwiązanie.

Zobacz też: To nie żart! „365 dni” właśnie trafiło na Netflixa

Blanka Lipińska kontra Remigiusz Mróz

W końcu miejsce trylogii „365 Dni”, „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni” zajęła inna pozycja, choć też polskiego autora. Na prowadzenie wysunął się bowiem Remigiusz Mróz i jego "Ekstradycja". To już 11. część serii o błyskotliwej specjalistce od ciętej riposty Joannie Chyłce. Tom trafił na pierwsze miejsce podczas kwarantanny w rankingu Nielsen BookScan, jak podaje portal chillizet.pl. Jeśli jesteś fanem prawniczych zagrywek, ta saga z pewnością przypadnie Ci do gustu. Lubicie?

Zobacz również: Zobacz, jak Blanka Lipińska wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Źródło: chillizet.pl

Polecane wideo

Zapomnijcie o wszystkich przystojniakach z Netflixa. Paul Mescal to nowy „Internet's boyfriend”, w którym nie sposób się nie zakochać
Zapomnijcie o wszystkich przystojniakach z Netflixa. Paul Mescal to nowy „Internet's boyfriend”, w którym nie sposób się nie zakochać - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 08.05.2020 10:45
Zakwalifikowanie "twórczości" Lipińskiej do kategorii "kultura" to aberracja...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.05.2020 05:56
Między jednym a drugim autorem istnieje przepaść! Oczywiście na korzyść Pana Mroza :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie