10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE

Miłosne sceny są tak wiarygodne, że na twarzy pojawia się rumieniec.
10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE
Fot. youtube (https://youtu.be/znErnWtfQVE)
10.05.2020

Sceny z tych filmów wzbudziły tyle kontrowersji, że na zawsze przeszły do historii kina. To właśnie erotyczne momenty wywołują u widzów tak wiele emocji, a czasem wręcz zawstydzenie. Nie wszyscy lubią oglądać intymne momenty w towarzystwie, a co dopiero na wielkim ekranie w otoczeniu pełnej widowni. Niektórych produkcji wręcz zakazywano oglądać, a taśmy niszczono, aby nie można było wykonać ich kopii. Teraz stały się klasykami i obowiązkowymi pozycjami o tematyce erotycznej. 

Zobacz również: Jeszcze żaden serial nie mówił o intymności i pierwszym razie w taki sposób. „Normal People” już zrewolucjonizował telewizję

Najbardziej ekscytujące jest to, że akty miłosne zostały odegrane przez aktorów... naprawdę! Nie ma co do tego wątpliwości nawet obecna na miejscu ekipa filmowa. I wcale nie są to same współczesne produkcje. Kino ocierające się o pornografię powstawało już w latach 70. Choć część widowni może być zniesmaczona, znajdą się też odbiorcy, którzy docenią artystyczny kunszt i przełamanie społecznego tabu. Poznajesz te seksowne kadry?

Filmy, w których aktorzy naprawdę uprawiali seks

Poniższe produkcje zdobyły rozgłos dzięki temu, że aktorzy postanowili iść w nich na całość. Jeżeli jeszcze nie widziałaś tych pikantnych pozycji, koniecznie uzupełnij zaległości.

Zobacz również: Wybrano najlepsze filmy romantyczne wszech czasów. Wśród nich jest polska produkcja!

Polecane wideo

Najlepsze muzyczne sceny w historii kina. Na ich widok można dostać gęsiej skórki, a nawet wzruszyć się do łez
Najlepsze muzyczne sceny w historii kina. Na ich widok można dostać gęsiej skórki, a nawet wzruszyć się do łez - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie