Kultowe filmy, które obejrzysz za darmo na YouTube. Wśród nich m.in. „La La Land” i „Igrzyska śmierci”

Gotowi na filmowy maraton?
Kultowe filmy, które obejrzysz za darmo na YouTube. Wśród nich m.in. „La La Land” i „Igrzyska śmierci”
Fot. Summit Entertainment
30.04.2020

W związku z pandemią koronawirusa, która nie ominęła także Polski, od piątku 13 marca 2020 roku zamknęły zostały wszystkie szkoły, uczelnie, a także instytucje kulturalne, a zatem kina, teatry czy muzea. Podobny los spotkał także bary i restauracje. W praktyce życie kulturalne i społeczne spadło prawie do minimum. Większość Polaków stara się zastosować do poleceń władz i poddaje się społecznej izolacji. 

Zobacz również: Kultura bez wychodzenia z domu. Filmy, spektakle i spacery po muzeach zupełnie za darmo!

Wprawdzie już od poniedziałku 4 maja 2020 roku ponownie zostaną otwarte muzea, galerie sztuki i biblioteki, to na otwarcie kin trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Ile? Tego nie wiadomo, ponieważ sytuacja zmienia się dosłownie z dnia na dzień. Jednak w międzyczasie istnieje wiele alternatyw dla kinowych wycieczek, a większość z nich zakłada pozostanie na własnej, wygodnej kanapie, co jest niewątpliwym plusem. Platformy streamingowe przeżywają prawdziwe oblężenie i zwiększają swoje repertuary, a wielu dystrybutorów udostępnia filmy online zupełnie za darmo lub za symboliczną opłatą. Ostatnio dołączył do nich także Lionsgate, którego produkcje są dostępne za pośrednictwem YouTube’a. 

Filmy od Lionsgate za darmo na YouTubie 

Każdej soboty przez cały maj na kanale dystrybutora Lionsgate na YouTubie będzie pojawiał się kultowy film do obejrzenia zupełnie za darmo. Wszystko to w ramach akcji “Lionsgate Live! A Night at the Movies". Już w najbliższą sobotę, czyli 2 maja 2020 roku, w serwisie pojawi się “La La Land”, który zdobył aż 6 Oscarów. Na kanale Lionsgate będziemy mogli obejrzeć za darmo także film “Eddie zwany Orłem” (9 maja), “Podkręć jak Beckham” (16 maja) oraz kultowe “Igrzyska śmierci” (23 maja). 

Obejrzycie któryś z tych filmów? 

Zobacz również: Majówka mimo wszystko będzie w tym roku udana. Te nowości od Netflixa na pewno dostarczą Wam rozrywki

Polecane wideo

Oglądasz je codziennie, ale wcale ich nie znasz. Prześwietlono zdjęcia influencerek
Oglądasz je codziennie, ale wcale ich nie znasz. Prześwietlono zdjęcia influencerek - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie