Polski raper na Prima Aprilis... ściągnął z siebie skórę. Nie żartował, nagranie ma już ponad 3 miliony wyświetleń

Raper zaskoczył fanów, publikując teledysk w Prima Aprilis. Wideo promuje jego nowe wydawnictwo.
Polski raper na Prima Aprilis... ściągnął z siebie skórę. Nie żartował, nagranie ma już ponad 3 miliony wyświetleń
fot. youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=ogBHlyBakWk)
02.04.2020
Zuzanna Niedzielska

W Prima Aprilis ukazał się nowy teledysk rapera Quebonafide zatytułowany "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ". Artysta jakiś czas temu kompletnie zmienił wizerunek, a w mediach wydawał się być dosyć wycofany. Niektórzy uważali, że jego look przypomina wygląd skromnego licealisty sprzed dwóch dekad. Wszyscy zastanawiali się, czy to celowy zabieg promocyjny, czy faktycznie w życiu rapera pojawiły się jakieś osobiste problemy. Muzyk prywatnie związany jest z wokalistką Natalią Szroeder. Również dla niej znalazło się miejsce w tym spektakularnym klipie.

Polecamy także: Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcie w masce. „Przeczytajcie do końca!”

Quebonafide: wizerunek

Wygląd rapera zawsze kojarzył się z dużą ilością tatuaży, biżuterią czy kolorowymi włosami. Ostatnio jednak zaczął pojawiać się w mediach w skromnych ubraniach, bez tatuaży oraz w okularach. W Internecie roiło się od prześmiewczych memów z podobizną informatyka. Dziennikarze prowadzący programy śniadaniowe zaczęli niepokoić się zdystansowaną postawą artysty. Pojawiały się spekulacje, że Quebo chce w ten sposób przedstawić swoją artystyczną drogę, zaczynając od czasów szkolnych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROMANTIC PSYCHO preorder: https://www.queshop.pl/romanticpsycho

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

Teledysk SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

Zagadka została rozwiązana i Quebonafide powrócił na scenę w wielkim stylu. W kontrowersyjną datę, bo w Prima Aprilis, wypuścił zupełnie nowy teledysk, na którym dosłownie zrywa z siebie skromny wizerunek, skórę i ponownie odsłania charakterystyczne tatuaże. Fani zmyleni datą, znowu zastanawiali się, czy mogą traktować to poważnie. Raper wypromował w ten sposób swoje nowe wydawnictwo o tytule Romantic Psycho. Gdy fani wreszcie mogli poczęstować się nową twórczością z albumu, zdecydowanie się uspokoili. Klip w zaledwie kilka godzin osiągnął imponujący wynik miliona wyświetleń, a po jednej dobie zbliżył się już do trzech milionów. Takiego odbioru nie miała nawet piosenka Tamagotchi z Taco Hemingway'emNa albumie znalazło się wielu interesujących gości jak Daria Zawiałow czy Ralph Kamiński.

Zobacz także: Ile waży Natalia Szroeder?

Obraz do nowego utworu jest gratką dla prawdziwych wielbicieli Quebo, ponieważ można doszukać się w nim wiele subtelnych smaczków. Artysta wyśmiewa programy śniadaniowe, zdradza mroczne kulisy sławy, nawiązuje do konfliktów z innymi gwiazdami i oddaje hołd swojej miłości i rodzinie. 

Polecane wideo

Jak gwiazdy wyglądałyby dzisiaj, gdyby nie korzystały z operacji plastycznych? Te zdjęcia po prostu TRZEBA zobaczyć
Jak gwiazdy wyglądałyby dzisiaj, gdyby nie korzystały z operacji plastycznych? Te zdjęcia po prostu TRZEBA zobaczyć - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie