Niespodzianka od Netflixa. Od dzisiaj obejrzysz tam film „W lesie dziś nie zaśnie nikt”!

Z powodu epidemii nowy horror z Julią Wieniową został udostępniony na platformie.
Niespodzianka od Netflixa. Od dzisiaj obejrzysz tam film „W lesie dziś nie zaśnie nikt”!
Fot. YouTube.com/NEXTFILMPL
20.03.2020

W ostatnim czasie wszyscy z przerażeniem obserwujemy, co dzieje się na świecie i w naszym kraju z powodu koronawirusa. Zalecana kwarantanna zmusiła wielu producentów i organizatorów dużych imprez do zmiany planów, bądź przesunięcia terminów eventów na jesień. Przez pandemię COVID-19 w trudnej sytuacji są restauracje, punkty usługowe, przedsiębiorstwa, biura podróży.

Ponieważ trzymanie się zaleceń lekarzy i pozostawanie w domu w najbliższym czasie jest niezwykle ważne do spowolnienia liczby zachorowań, w ostatnim czasie można zaobserwować mnóstwo inicjatyw, które mają na celu zachęcenie Polaków do przestrzegania domowej kwarantanny. Ze świetnym pomysłem wyszedł m.in. Netflix: Netflix Party w dobie izolacji. Nowa funkcja zsynchronizuje Wasz wspólne oglądanie

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” na Netflixie

Od dzisiaj z kolei wszyscy użytkownicy platformy będą mogli obejrzeć nowy horror z Julią Wieniawą, który swoją oficjalną premierę miał zaplanowaną na 13 marca. Ta z oczywistych względów musiała jednak zostać odwołana.

„Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt” został dziś udostępniony dla polskich widzów w serwisie Netflix. Dzięki temu publiczność pragnąca obejrzeć pierwszy polski slasher, będzie mogła zrobić to już teraz. To dla nas ważny i wyjątkowy krok, pozwalający przedstawić ten pełen grozy i humoru obraz w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego polskim odbiorcom, którzy od dłuższego czasu wyrażali swoje zainteresowanie tą produkcją”.

- wyjaśnili producenci.

Przypomnijmy, że slasher to rodzaj horroru, w którym liczba bohaterów stopniowo zmniejsza się w dziwnych, niewyjaśnionych i mrożących krew w żyłach okolicznościach. Ten gatunek był popularny zwłaszcza w produkcjach amerykańskich z lat 70. i 80. XX wieku, a do tych najsłynniejszych zaliczają się m.in. takie tytuły, jak „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, “Halloween” czy „Piątek, trzynastego”.

Akcja filmu „W lesie nikt nie zaśnie dziś” rozgrywa się w leśnej głuszy, z dala od cywilizacji, podczas obozu dla młodzieży. W roli głównej wystąpiła Julia Wieniawa, a oprócz niej na ekranie zobaczymy m.in. Wiktorię Gąsiewską, Stanisława Cywkę, Sebastiana Delę, Michała Lupę, Piotra Cyrwusa, Olafa Lubaszenkę, Mirosława Zbrojewicza oraz Wojciecha Mecwaldowskiego.

Urządzicie sobie dzisiaj wieczór z kinem grozy?

Polecane wideo

Tak wyglądają modne stylizacje gwiazd, kiedy założy je nieco większa dziewczyna
Tak wyglądają modne stylizacje gwiazd, kiedy założy je nieco większa dziewczyna - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 3.5 / 5
K (Ocena: 5) 22.03.2020 14:15
Beznadziejny film. Tak słabego filmu Polskiego już dawno nie było.Aż głupio się przyznać,że się to oglądało.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.03.2020 08:40
Obejrzałam. Bolało...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.03.2020 14:24
A ja uważam że był straszny
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.03.2020 13:27
Chyba najgorszy pseudo horror jaki widziałam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.03.2020 07:56
Nawet horror to nie jest zerniety z amerykańskich produkcji typowo po jak masz kraj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie