Na Netflixie pojawi się kolejny polski serial! O czym opowie „Sexify”?

To będzie polska odpowiedź na „Sex Education”.
Na Netflixie pojawi się kolejny polski serial! O czym opowie „Sexify”?
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/696017317384216646/)
09.03.2020

Baza filmów i seriali na Netflixie z miesiąca na miesiąc stopniowo powiększa się o nowe i kultowe tytułyW ofercie serwisu pojawiają się zarówno produkcje oryginalne, jak i tytuły na licencji, a wśród nich można zobaczyć coraz więcej produkcji polskich. W 2018 roku na Netflixie pojawił się pierwszy polski serial oryginalny wyprodukowany przez platformę streamingową, czyli “1983”. Ale w bazie filmów i seriali nie brakuje innych polskich tytułów, chociażby takich jak “Bogowie”, Wołyń, “Sztuka kochania” czy “Planeta Singli”. 

Zobacz również: Wiosenne nowości na Netflixie. Co będziemy oglądać już w marcu?

Teraz przyszła pora na kolejną oryginalną produkcję Netflixa “made in Poland”. Właśnie ogłoszono, że na platformie streamingowej pojawi się serial zatytułowany “SexifyZdaniem wielu jest to polska odpowiedź na kultową produkcję Netflixa, czyli “Sex Education”. O czym opowie serial “Sexify”? 

Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt - Sexify - ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. Sexify to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności 

- podaje Netflix. 

Kim są główne bohaterki serialu? 

  • Natalia (Aleksandra Skraba) to 23-letnia studentka informatyki. Pochodzi z małego miasta. Jej największa fantazja to wygrana w konkursie, jest zdeterminowana i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces. 
  • Paulina (Maria Sobocińska) to najlepsza przyjaciółka Natalii jeszcze z czasów liceum. Studiuje chemię. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje. 
  • Monika (Sandra Drzymalska) to znajoma Natalii z akademika. Teoretycznie również koleżanka ze studiów, ale zazwyczaj znajduje sobie ciekawsze zajęcia niż te na sali wykładowej. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w zespole pełni rolę ekspertki od seksu. 

W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a "Sexify" jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, zabawną, a zarazem prowokującą historię  

- mówi Monica Alexander, menedżerka ds. treści oryginalnych Netflix. 

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery serialu, ale wiadomo, że pojawi się na Netflixie jeszcze w 2020 roku i będzie składał się z 7 odcinków. 

Będziecie oglądać “Sexify”? 

Zobacz również: Polska gwiazda wystąpi w serialu Netflixa?! Jest już po pierwszych castingach!

Polecane wideo

Po roli w „Emmie” o tym przystojniaku mówi cały świat. Kim jest Johnny Flynn?
Po roli w „Emmie” o tym przystojniaku mówi cały świat. Kim jest Johnny Flynn? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie