Co w weekend w serialach?

Przeczytaj, co wydarzy się w najbliższych odcinkach twoich ulubionych seriali.
Co w weekend w serialach?
09.10.2009

Piątek, 9 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Jacek dziękuje Beacie, że pozwala mu mieszkać razem z rodziną. Po chorobie Mariusz odwiedza Rysia. Przeprasza, że z jego powodu Lubicz musiał sam skończyć remont. Surmaczowa chce porozmawiać z Krystyną i Alicją w sprawie zajęć w klubie. Oświadcza wprost, że spotkała się z kochanką Andrzeja. Norbert jest zachwycony Smosarskim. Bardzo dziękuje Oli za wstawiennictwo i deklaruje, że chciałby u tego profesora pisać pracę licencjacką. Podekscytowany Michał w towarzystwie Jerzego kupuje łóżko do nowego mieszkania.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Leszek przychodzi do szkoły. Chce przeprosić fizyka za zamieszanie ze Swietą. Przyznaje, że miał zamiar zarobić na Rosjance i zemścić się na Kusiu. Fizyk postanawia spotkać się ze Swietą. Oliwia spotyka się z Traczem u niego w domu, dziękuje za ostatni wieczór. Po przejściach z Leszkiem Swieta zamierza wyjechać z Tulczyna. Na stacji PKP kupuje bilet do Tarnowa. Sławek, dowiedziawszy się o zamiarach Rosjanki, przybiega na dworzec. Błaga ją na kolanach, by nie wyjeżdżała, a potem oświadcza się jej.

TVP 2, godzina 20:05, Na dobre i na złe

Dorota nie żyje, a Krzyś zniknął. Sambor uważa, że do śmierci kobiety doprowadziły jego powiązania z gangsterami. Podejrzewa, że Krzyś został porwany. Dochodzi do przeszczepu wątroby Blanki. Przemek musi zostać w szpitalu. Pawica ma się opiekować rezydentem. Obaj lekarze nie są z tego zadowoleni. Przemek ma wyciąć guzek na nodze striptizerki Liliany. W czasie zabiegu pacjentka go uwodzi. Okazuje się, że Liliana jest mężczyzną. Po udanym przeszczepie Wojtek zastanawia się, czy wrócić do zawodu. Przemek dowiaduje się, kto jest matką Blanki.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Mariusz prosi Marysię o radę. Chce wiedzieć, czy powinien powiedzieć Agnieszce o zdradzie. Marysia daje mu jednak do zrozumienia, że decyzja należy do niego. Emilka dowiaduje się, że Magda zaserwowała jej zapiekankę z grzybkami halucynogennymi. Następnego dnia opowiada o zajściu Wojtkowi. Rodzina Wekslerów wybrała się na wycieczkę do Francji. Podczas noclegu w trakcie podróży Paweł budzi się w łóżku z nagą Sabiną. Dziewczyna natrętnie próbuje go uwieść. Grozi kierowcy, że w razie oporu z jego strony oskarży go o próbę gwałtu.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Stęskniony i zestresowany Marek spotyka Ulę pierwszy raz od czasu jej wyjazdu na Mazury. Przekonuje dziewczynę, że dla niej odwołał ślub z Pauliną i błaga o jeszcze jedną szansą. Aleks robi przegląd kadr i postanawia zemścić się na Violetcie… Czy uda jej się utrzymać posadę?

Sobota, 10 października

TVN, godzina 20:00, Niania

Frania dowiaduje się od wróżki, że Maks spędzi upojną noc w Beverly Hills. Kobieta jest przerażona tą wiadomością. Teresa i Konrad próbują ją przekonać, że niepotrzebnie się tak przejmuje. Maks musi pojechać do USA żeby sfinalizować kontrakt. Okazuje się, że będzie nocował w ekskluzywnym hotelu w Beverly Hills. Konrad dowiaduje się, że razem z Maksem leci Karolina. Frania i Konrad są przekonani, że to właśnie o niej mówiła wróżka. Decydują się lecieć do Kalifornii i przyłapać kochanków na gorącym uczynku.

Niedziela, 11 października

TVP 1, godzina 17:20, Ojciec Mateusz

Aspirant Nocul ma kłopoty. Dziewczyna, której policjant pomógł, gdy rozpaczała, twierdząc, że została napadnięta i okradziona, teraz oskarża Nocula o to, że jest dilerem zaopatrującym sandomierskie prostytutki w narkotyki. Dziewczyna utrzymuje, że była umówiona na przekazanie mu dużej partii towaru. Analiza bilingów telefonicznych Nocula wykazuje, że policjant kilkakrotnie kontaktował się z oskarżającą go kobietą. Aspirant zostaje zawieszony w obowiązkach. Ksiądz Mateusz postanawia pomóc przyjacielowi.

TVP 1, godzina 20:05, Dom nad rozlewiskiem

Małgosia szuka pracy, walczy o pozycję w domu. Popada jednak w depresję. Wspomina ojca, druhnę Annę i matkę, która zniknęła z jej życia. W ciągu dwudziestu kilku lat widziała się z córką tylko parę razy. Małgosia bardzo za nią tęskni. Co gorsza, jej małżeństwo z Konradem nie ma żadnych szans. Zosia podsuwa jej rozwiązanie: powinna uporządkować sprawy rodzinne. Małgosia dzwoni do matki, Basi, i zapowiada, że przyjedzie na Mazury.

TVN, godzina 22:05, Teraz albo nigdy!

Michał rozstaje się z Edytą. Andrzej stara się doprowadzić do pogodzenia Anny ze Zdzisiem. Marzena zaprasza wszystkich na otwarcie lokalu. Basia przekonuje Zdzisia, żeby wrócił do Anny. Michał próbuje wyznać Marcie miłość. Ona ma jednak wątpliwości. Olga chce namówić Basię na kawę i przyjaźń. Edyta i Robert zbliżają się do siebie. Zdzisio przeprasza Annę na kolanach. Franka chce dostać klucze do mieszkania Marcina. Marta boi się swojego uczucia do Michała.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy

Horoskop dla Papilotek przygotowała wróżka Nunila.

Mąż z przypadku – film na jesienną chandrę

Czy warto wybrać się do kina na intensywnie reklamowaną komedię romantyczną?

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2009 12:37
Lol ja mam na imię Liliana. xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2009 18:30
www.zaproszenialockerz.tk - Marzysz o Nintendo Wii, Xboxie 360, nowym iPhonie, grach na konsole? To wszystko w zasięgu ręki! 100% pewne zdobywanie nagród małym wysiłkiem. Skorzystaj już dziś! Nie możesz nic stracić, za to na pewno możesz wiele zyskać. Odwiedź naszą stronę aby już dziś wiedzieć jak w prosty sposób spełnić marzenia Twoje i Twoich bliskich! TO NIE OSZUSTWO! DOWÓD NA STRONIE!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2009 00:17
buhahaha nie ma to jak klan...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2009 18:08
http://www.allegro.pl/item769105817_bay_seksowna_blekitna_olowkowy_kroj_rozm_36.html
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2009 17:37
w 1933roku zamordowano dziewczynę. Miała 16lat. Chłopak zakopał ją żywcem w ziemi ciągle powtarzając "Toma-sota-baltu" jeśli już przeczytałeś/przeczytałaś te słowa duch tej dziewczyny zjawi sie u ciebie w nocy. Będzie czekała na suficie aby zamordować cię w ten sam sposób jak ją zamordowano. Dziewczyna chciała być zawsze sławna wiec nie zamorduje cię pod 1 warunkiem : wyślesz ta wiadomość 33 osobom. W ten sposób spełni się jej marzenie o sławie
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie