Internet oszalał na punkcie islandzkiej piosenki na Eurowizję. Bardziej zwariowanej rzeczy nie zobaczycie

„Odwołajcie Eurowizję i po prostu wyślijcie nagrodę na Islandię” - apelują internauci.
Internet oszalał na punkcie islandzkiej piosenki na Eurowizję. Bardziej zwariowanej rzeczy nie zobaczycie
Fot. Instagram.com (www.instagram.com/dadimakesmusic)
03.03.2020

W połowie maja 2020 roku w Rotterdamie odbędzie się już 65. Konkurs Piosenki EurowizjiPolskę będzie reprezentować Alicja Szemplińska, zwyciężczyni takich programów jak “Hit, Hit, Hurra!” czy “The Voice of Poland”, która wykona piosenkę “Empires”. I chociaż trzymamy kciuki za naszą rodaczkę, po obejrzeniu propozycji z Islandii możemy powiedzieć tylko jedno – wydaje się być bezkonkurencyjna. 

Zobacz również: Przebiera się za mężczyznę i obnaża podwójne standardy. Taylor Swift szokuje nowym teledyskiem

O islandzkim kandydacie na Eurowizję pisze dziś cały świat i wystarczy zaledwie raz posłuchać tej propozycji (oraz obejrzeć towarzyszący jej teledysk) aby zrozumieć, dlaczego. Islandię będzie reprezentować Daði Freyr z utworem “Think About Things. Wszyscy, którzy mieli już okazję zapoznać się z tą piosenką są jednomyślni - to najbardziej zwariowana (i najbardziej islandzka) rzecz, jaką można dziś zobaczyć w Internecie. Propozycja od Daði’ego Freyra to synth-popowa kompozycja w klimacie disco, wypełniona syntezatorami i nawiązująca do lat 80. Towarzyszy jej uroczy teledysk - oglądając go nie można powstrzymać się od uśmiechu. Takiego zdania są internauci, którzy już teraz wróżą Islandii zwycięstwo na Eurowizji i obiecują, że będą głosować na Daði’ego Freyra. W ich komentarzach nie brakuje też podszytych sympatią żartów na temat Islandczyków. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Daði Freyr (@dadimakesmusic) on

Wszystko tu jest perfekcyjne. Rodzinna niezręczność, okropne swetry, te pozy, proste ruchy taneczne... WSPANIAŁE! 

Odwołajcie Konkurs Piosenki Eurowizji! Po prostu wyślijcie nagrodę na Islandię. 

W tym teledysku wystąpiła cała populacja Islandii. 

Inni komentujący żartowali też, że liczba wyświetleń teledysku do piosenki “Think About Things” już dawno przekroczyła liczbę populacji Islandii. I mają rację - klip został obejrzany już ponad 1,1 mln razy, a Islandię zamieszkuje zaledwie 364 tys. obywateli. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Daði Freyr (@dadimakesmusic) on

Co ciekawe, słowa do piosenki wcale nie nawiązują do romantycznej miłości, ale do miłości rodzica do swojego nowo narodzonego dziecka 

To piosenka o mojej córeczce, która przyszła na świat w kwietniu zeszłego roku. Śpiewam o uczuciu, które ogarnia cię w tych pierwszych dniach i tygodniach, kiedy wiesz, że kochasz tę istotkę całym sercem, mimo że nie masz z nią jeszcze za dużo interakcji. Na początku ona za wiele nie robi, więc jestem bardzo podekscytowany, żeby dowiedzieć się, co myśli o różnych rzeczach. Teraz ma już prawie 10 miesięcy i pokazuje charakterek, więc tekst piosenki nie jest już tak bardzo aktualny, bo mała zaczyna nam dawać do zrozumienia, co myśli 

- mówił Daði Freyr w jednym z wywiadów. Obejrzycie niesamowity teledysk do tej wyjątkowo wpadającej w ucho piosenki poniżej:

Jak podoba wam się islandzki kandydat na Eurowizję? Oddacie na niego swój głos? 

Zobacz również: Oto najczęściej grana piosenka XXI wieku. Znasz ją?

Polecane wideo

Ta dziewczyna jest właścicielką najpiękniejszych oczu na świecie. W rankingu była bezkonkurencyjna
Ta dziewczyna jest właścicielką najpiękniejszych oczu na świecie. W rankingu była bezkonkurencyjna - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.03.2020 12:55
Słabe i to bardzo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2020 20:50
Rewelacja😁😁😁
odpowiedz

Polecane dla Ciebie