„365 DNI” z ponad milionem widzów ponownie numerem jeden w kinach!

Zainteresowanie burzliwym romansem Laury Biel i Massima Torricellego ciągle rośnie, a ogromna frekwencja w kinach tylko to potwierdza.
„365 DNI” z ponad milionem widzów ponownie numerem jeden w kinach!
Fot. mat. prasowe
19.02.2020

„365 dni” w ciągu niecałych dwóch tygodni w kinach zobaczyło ponad 1,25 miliona widzów. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa kolejny weekend z rzędu królował na ekranach i rodzimym box office.

Zainteresowanie burzliwym romansem Laury Biel i Massima Torricellego ciągle rośnie,
a ogromna frekwencja w kinach tylko to potwierdza. Po niecałych dwóch tygodniach wyświetlania (7.02-18.02) „365 dni” obejrzało ponad 1,25 miliona osób. To najszybciej osiągnięta milionowa widownia w 2020 roku. Zachwyceni fani nie szczędzą pochwał twórcom filmu i chętnie dzielą się swoimi opiniami w mediach społecznościowych:

Muzyka do filmu świetnie dopasowana, gra aktorska Laury, Massimo i Olo – WOW! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Sceny erotyczne na wysokim poziomie – widać duże zaangażowanie aktorów, nic nie było wymuszone, udawane, bardzo naturalne! Świetna robota! Nie powiedziałabym, że to polski film – pisze jedna z fanek.

Jestem w szoku... Chyba podobał mi się bardziej od książki... Wszystko jakoś tak naturalnie z siebie wychodziło... Massimo taki bardziej czarujący, opiekuńczy... A sceny erotyczne mocne, ale wysmakowane – dodaje kolejna.

W premierowy weekend „365 dni” przyciągnęło do kin prawie 454 tysiące widzów, czyniąc
z ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej najlepsze otwarcie 2020 roku. I choć film wyświetlany jest na ponad 500 ekranach, to w dniu zakochanych ciężko było zdobyć bilet na seans, gdyż znaczna ich część rozeszła się jeszcze w przedsprzedaży.

W filmie „365 dni” występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.

My również widziałyśmy film w kinie. Tutaj znajdziecie naszą szczerą recenzję na jego temat: Zobaczyłyśmy film „365 dni”. Jakie są nasze wrażenia? (szczera recenzja)

Fot. mat. prasowe

Polecane wideo

Twierdzi, że ma idealne ciało. To najbardziej pożądana figura w 2020 roku
Twierdzi, że ma idealne ciało. To najbardziej pożądana figura w 2020 roku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie